Уганда – історія, культура, туризм, традиції.

Відвідавши Уганду можна відкрити для себе багато нового і цікавого що не доступно в наших краях. Унікальна африканська культура, безліч диких тварин залишаться в пам’яті на довгий час. Звичайно перенести клімат буде не дуже просто адже температура там тримається близько 30 градусів, а мінімальна +16.

До речі дуже цікавий факт, деякі вчені стверджують, що саме біля витоків Нілу з’явилися перші люди. На жаль, одним з мінусів є те що в цю країну літають дуже мала кількість україномовних та російськомовних  туристів, тому спілкування з місцевим населенням викличе деякі труднощі. Хоча, якщо знаєте англійську мову, тоді проблем не буде.  Природно більшість думає, що Уганда – це суцільні джунглі з безліччю мавп і змій. Це, мабуть, найголовніша помилка.

У цій країні є безліч красивих місць і пам’яток, які варто відвідати.

Почнемо, мабуть, з озера Вікторія. Воно є найбільшим озером Африки. Відкрито воно було знаменитим мандрівником в 1858 році Дж. Спіком. І названо на честь англійської королеви. Як не дивно, але озеро за 4000 років висихало і наповнювалося водою кілька разів. Пляж озера дуже схожий на морський, так і хочеться погрітися під сонечком на піску.

Але місцеві жителі не рекомендують в ньому купатися приїжджим, так як в озері живуть паразити, які можуть заразити різними хворобами.

В доме жарко? Не знаете куда бежать от жары? Тогда покупайте крутой, а главное качественный и недорогой кондиционер по этой ссылке http://konder.kg/ . И  пусть в вашем доме всегда будет комфортная температура.

Далі куди варто відправитися після відпочинку на озері це заповідник острова шимпанзе. Знаходиться він на острові Нгамба. Відкрито саме для тварин, які в маленькому віці залишилися без батьків. Простягся він на 40 гектарів. Для тварин ніякої небезпеки немає, так як весь острів покритий непрохідними джунглями. Управлінням острова займається організація CSWCT, захисники диких тварин.

Побувавши біля водички, і походивши по джунглях саме час відправиться і подивитися на величезну кількість тваринок в парк королеви Єлизавети. Територія його налічує близько 2000 кв. км, в ньому мешкають сотні різних тварин. Після візиту британської королеви в 1954 році, його назва стала в її честь. Тут можна побачити різні природні зони, починаючи від тропіків і закінчуючи пустелями. Крім різних тварин в заповіднику знаходиться величезна кількість птахів.

За території заповідника розташовані точки охорони, вони захищають заповідник від браконьєрів, з метою зберегти і без того вимираючі види тварин і птахів.

Як згадувалося раніше Уганда – це перлина Африки. І якщо є можливість побувати в самому серці цієї екзотичної країни, то не потрібно думати, а обов’язково їхати. Адже крім живності, там росте величезна кількість фруктів, які так корисні для організму, і на жаль, у нас не продаються.

Ще якщо дуже пощастить можна побачити племена, які зберегли свої обряди, і спосіб життя предків. Це дуже захоплююче видовище, не в жодній іншій країні такого годі й побачити.

Dodik

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.