У Швеції розпочали пропонувати імплантовані мікрочіпи замість ключів, проїзних та квитків

Генеральний директор компанії «Біоракс Інтернешнл» Юван Естерлунд у шведській столиці в інтерв’ю державній телемережі Швеції повідомив про тренд серед цивільного населення на безконтактні імплантовані носії інформації, які добре співпрацюють з соматичним чинником. Імплантована мікросхема поміщена в праву руку між  великим та вказівним пальцем здатна замінювати готівку, банківську електронну карту, посвідчення водія і паспорт. Даний мініатюрний пристрій базується на RFID-технології і працює з радіочастотами, здатними передавати усю інформацію за допомогою сканерних пристроїв.

Як зазначає інформаційний медіа ресурс «Realist.online» до переліку основних функцій таких інтегрованих мікросхем належать електронний безконтактний пропуск у власне помешкання або офіс. З точки зору Ювана Естерлунда, така технологія – це ноу-хау, зацікавленість до якої в шведському суспільстві потенційно зростає. Сама ж компанія займається виробництвом та ринком збуту імплантованих мікросхем; до того ж основна мета компанії – зробити якомога широким спектр послуг клієнтської бази, що наразі погодилась на імплантацію. В інтерв’ю «Sveriges Television»,  пан Естерлунд повідомив про 200 директорів шведських компаній, а також 3,5 тис чоловік, які погодились на оперативне втручання заради новітнього технологічного блага.

Однак в «Біоракс Інтернешнл» повідомили, що незважаючи на пропозицію доповнити звичний побутовий устрій шведського цивільного населення, тим не менше, сучасний соціум «готовий до подібних революційних змін».

Нагадаємо, ще минулого 2017 року, в спектрі переліку послуг Шведської залізниці, для корпоративних і частих клієнтів замість фізичних носіїв оплати на право проїзду дозволили розраховуватись імплантованим мікрочіпом.

Чимала кількість теологів пояснюють таку тенденцію виконанням біблійних апокаліптичних часів ознаменованих тоталітарною владою антихриста напередодні Другого пришестя Христа. Про цю подію Апокалітичний текст, який хвилює багатьох описує про це наступним чином: «І зробить він, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його…Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість». (Об’явлення 13:16-18).

Дискусія з приводу герменевтичного підходу у розумінні даного тексту триває і понині. Самі ж носії подібних технологічних нововведень зафіксовані також у США, Мексиці, Бразилії а також у співробітників окремих приватних компаній Російської Федерації.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.