У Малайзії відкрили халяльний портал для знайомства

Дайяа Абдула, жінка-підприємець, що втратила чоловіка і забажала перемогти проблему самотності, розробила Інтернет платформу знайомств, що не порушувала б жодних моральних приписів в поводженні з протилежною статтю, повідомляє інформаційний ресурс «The Straits Times».

Пані Дайяа – глибоко переконана мусульманка, і з повагою не лише ставиться до ісламу, але й звершує намаз та інші релігійні приписи. Для неї важливо, як і для решти віруючих – йти вірним шляхом дотримуючих духовних переконань.

Інтернет табір знайомств з назвою «Кем Дапат Джодог» став один із провідних мережевих платформ для знайомств, який ісламські богослови охарактеризували «халяльним». Інтерфейс порталу дозволяє обмінюватись текстовими і графічними повідомленнями, домовлятись про побачення, не порушуючи поведінку мусульманина. Адміністративна модерація сайту допомагає виявляти «харамну» поведінку, а також несерйозність намірів будувати серйозні стосунки.

«Я приєдналася до декількох груп онлайн-знайомств і багато чоловіків позиціонували себе як самотніх холостяків, коли вони насправді не були такими…», розповідає про своє розчарування пані Дайяа. За її словами, саме в цей момент і визріла концептуальна ідея створити інтернет платформу для мусульман, який не призвів би до розчарувань в побудові подальших стосунків.

В структурі інформаційного контенту порталу містяться відеотренінги досвідчених мусульманських психологів з покращенню самооцінки та самовдосконалення; семінари підготовки до сімейного життя.

Родзинкою порталу, стала розробка «халяльного» спід дейтінгу. Його мета – налагодити побачення при знайомстві так, щоб процес і зміст спілкування перебував в рамках дотримання ісламського етикету, повідомляє «Іслам в Україні» з посиланням на «The Straits Times».

«Кем Дапат Джодог» став досить популярним мусульманським табором знайомств і на сьогодні набирає оберту в числі зареєстрованих користувачів.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.