У Києві відбудеться молитовний міжконфесійний форум

В українській столиці в приміщенні Палацу спорту «Україна» відбудеться міжконфесійний християнський молитовний форум під час якого учасники та гості матимуть нагоду спільно помолитись за духовний стан і добробут українського суспільства та держави. За повідомленням прес-служби «НДМ» з посиланням на інформаційний ресурс cnl.news, цьогорічна міжконфесійна подія національного масштабу відбудеться 2 червня.

Наразі це вже третій молитовний форум, який постає як чудовий приклад усій світовій громадськості щодо питання духовної національної єдності. Близько тисячі християн різноманітної конфесійної палітри презентуватимуть захід у Києві. Разом з цим, у змісті програми національного дня молитви за Україну  з настановними та підбадьорливими словами звернуться єпископи та служителі.

У програмі Національного дня молитви братимуть участь міжконфесійний хор, християнські виконавці акапельної та інструментальної музики, а духовні лідери єпископи у визначеній чергою молитві вестимуть  молитви зі сцени. Під час проведення молитовного форуму очікують також представників української влади, які також отримали запрошення на подію.. Цього року у кінопалаці «Україна» в бажанні звершити спільні єднаючі молитви приєднається Українська римо-католицька церква, Українська православна церква Київського патріархату, Українська Греко-Католицька церква, Автокефальна православна церква тощо.

Така інтегративна функція форуму дозволяє побачити тенденції міжконфесійного спілкування, а також подолання прояву релігійного фанатизму, непорозумінь на конфесійному підґрунті і разом з цим розбудову міцної духовної та суверенної держави, в якій громадяни небайдужі до долі власного народу та віри, як духовної складової суспільства.

Важливо зазначити, що концептуальну складову такої події подав п’ятидесятницький телеєвангеліст Девід Хасавей, який перейнятий долею України, культурою та духовністю українського народу. Її підтримали близько 20 духовних лідерів України. Служіння Девіда Хасавея сповнені проповіді милосердя та співчуття до ближнього, віри та надія в часи безвір’я. Під час молитовних організаційних заходів, пастир молиться за фізичний та духовний стан учасників.

Девід Хасавей запевняє, що в українському народі існує великий духовний потенціал, який важливо зреалізувати.  А у випадку, коли різноманітні  християнські церкви плекають єдине бажання розбудовувати духовність нації, то «Божа присутність стає більш могутньою, яка здатна змінювати нас та наше середовище». З проповіддю та молитвою, пастир матиме нагоду виступити у Києві на початку літа під час проведення заходу.

Нагадаємо, що 2018 рік для української держави – рік Слова Божого. Молитовний міжконфесійний захід у червні – одна із форм його святкування. Ініційовані заходи передбачають регіональні молитовні богослужіння за мир та благополуччя країни та українського народу. А цієї ж весни 12 квітня 2018 року у Києві зберуться регіональні служителі в українській столиці та області.

 

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.