У Болівії Свідки Єгови відкрили музей присвячений індіанській культурі

У південноамериканському місті Кочабамба, що у Болівії вкінці минулого року відбувся щорічний конгрес, проведений міжнародною релігійною організацією Свідків Єгови присвячений актуалізованим темам на біблійну тематику.

Як повідомляє офіційний сайт Свідків Єгови «jw.org», захід, який зібрав навколо себе близько 17 тис. учасників із 20 країн світу, став справжньою культурно-просвітницькою традицією болівійського міста. Незважаючи на те, що конгрес організований релігійною спільнотою – звичне явище у кожній країні, для Болівії цьогорічний захід став особливим.

Кочабамбський виставковий центр FEICOBOL (Fundación para la Feria Internacional de Cochabamba) починаючи з 2012 року став місцем для конгресів. А кінець 2017 року запам’ятався гостям та організаторам події тим, що у приміщені виставкової зали Свідки Єгови розповіли більше про місцеву культуру індіанців і ті традиції, які збереглись донині створивши виставку. Як стверджує «jw.org» близько 1800 делегатів конгресу змогли ознайомитись з місцевою індіанською історією, традицією, продуктами сільського господарства, а також настінними розписами.

Альдо Вакафлорес, голова Ради виставкового центру був приємно вражений культурно-просвітницькою роботою місцевих Свідків Єгови і висловив своє захоплення та перспективою подальшої співпраці. Сденка Фуентес вручила Свідкам Єгови нагороду за внесок місцевої релігійної спільноти в розвиток міста і подякувала організаторам, що саме Кочамбамбу було обрано місцем проведення конгресу; саму ж виставку як спробу показати різноманіття болівійської культури.

«Ми дуже раді, що місцева громада оцінила, з якою повагою ми ставимось до країни проведення конгресу, Болівії, і до її унікальних індіанських культур», підкреслив слова вдячності Гарт Гудман, представник місцевих Свідків Єгови.

Нагадаємо, що Свідки Єгови – міжнародна релігійна організація, що займається поширенням біблійної просвіти по всьому світі. Станом на 2017 рік кількість послідовників сягає до 9 млн. осіб. Віровчення і освітні програми Свідків Єгови ставлять на меті відродити першохристиянство ранньої епохи. В побутовому житті послідовники не вживають наркотиків та тютюну, тримаються поміркованості в усьому, не беруть участі в політичних, релігійний та військових конфліктах між державами, і проповідують по всьому світі.

У Болівії місцеві Свідки Єгови проповідують і національним меншинам, включаючи етносам, які проходили депопуляцію. Ще на початку 2017 року, Свідки Єгови опублікували текст Нового Заповіту маловживаними місцевими мовами індіанців – кечуа та аймара.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.