Цікаві місця Гавани

Гавана – столиця Куби, є багатогранним містом з багатою історією та культурою. Тут є безліч цікавих місць, які варто відвідати.

Ось декілька з них:

Старе Місто (La Habana Vieja): Це історичний центр Гавани, який включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Ви зможете побачити чудову архітектуру колоніального періоду, вузькі вулички, красиві площі та вражаючі будівлі. Однією з найвідоміших площ тут є Площа Кафедральна (Plaza de la Catedral).

Морровська фортеця (Castillo de los Tres Reyes del Morro): Ця фортеця знаходиться на вході до Гаванської бухти і є символом міста. Вона була побудована для захисту міста від піратів і ворогів. З фортеці відкривається фантастичний вид на море та місто.

El Malecón – це набережна, яка простягається вздовж узбережжя Гавани. Це популярне місце для прогулянок та спостережень за морем.

Національний капітолій (El Capitolio): Ця велична будівля слугувала кубинському парламентові до революції. Вона багата на історію та вражає своєю архітектурою. Зараз у будівлі розташована національна бібліотека.

Площа Революції (Plaza de la Revolución): Це велика площа, де проводилися численні політичні події та мітинги. Тут розташовані іконічні пам’ятники, зокрема, стіна з портретами Че Гевари та Каміло Сієнфуегоса.

Пляжі Гавани: Якщо ви шукаєте відпочинок на пляжі, то радимо відвідати пляжі Мегансо та Санта-Марія, які розташовані недалеко від центра міста.

Музеї: Гавана має безліч цікавих музеїв, включаючи Музей революції, Музей сучасного мистецтва та Музей рому.

Тропічний сад Національного ботанічному  саду Куби: Це прекрасне місце для знайомства з різноманітною тропічною рослинністю.

Готель “Національ”: Цей історичний готель вважається символом Гавани. Він служив місцем перебування для багатьох видатних осіб, і його архітектура є свідченням багатовікової історії міста.

Це лише декілька з багатьох цікавих місць у Гавані. Місто має непересічний характер та атмосферу, яку важко передати словами, тому радимо вам насолоджуватися його красою та культурою особисто, відвідавши ці місця.

Данило Ігнатенко

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.