Церемонія поховання Стівена Хокінга відбудеться у Вестмінстерському Абатстві

Відомий британський дослідник та фізик-теоретик Стівен Хокінг, що впродовж п’ятдесяти років досліджував  фізико-онтологічну проблему виникнення Всесвіту, а також теорію виникнення чорних дір, упокоїться серед знаменитих англійських вчених у церкві Вестмінстерському Абатстві. Нагадаємо, що на 77-му році припинилось життя знаменитого фізика, який помер у 14 березня 2018 року у приміщенні власного будинку Кембриджу.

Як повідомляє інформаційне агентство «Christian Today», приватна поховальна церемонія відбудеться 31 березня 2018 року у капеланській церкві св. Марії при університету Кембриджу. Як зазначає «Christian Today», діти Стівена Хокінга Роберт і Тім Хокінги забажали провести церемоніальний обряд у Кембриджі, оскільки вчений жив і працював у ньому 50 років і полюбляв це місто.

Життєвий і творчий шлях спадщини Хокінга став авторитетним і прикладом для наслідування як для релігійних так і для нерелігійних осіб. Це пояснюватиме специфіку служби, яка звершуватиметься за традиційним англіканським літургійним обрядом, і в той же час міститиме в собі деяку інклюзивність, оскільки відображатиме найширший спектр його світоглядного умонастрою.

За словами настоятеля абатства у Вестмінстері, місце для поховання цілковито підходить видатному фізику і жодним чином не повинно ставати об’єктом дискусії.

За словами англіканського клірика, життєвий складний і насичений шлях Стівена Хокінга демонструє пошук шляхів порозумінь і співпраці між науковим світоглядом та релігією. Незважаючи на здавалося б, усю сукупну складність визначити точні координати прогресивного наукового чинника і релігійної консервації традиційних устоїв суспільства,  обидва фактори «спільно відшукують відповіді на великі запитання щодо таємниці Всесвіту». В цьому сенсі життя Стівена Хокінга поставало саме таким пошуком і тому питання атеїстичного світогляду Хокінга залишається великою загадкою вченого.

Нагадаємо, що Стівен Хокінг спочиватиме у Вестмінстерському абатстві поруч з найвідомішими особистостями Англії, зокрема Ісааком Ньютоном, Чарльзом Дарівним, Ернестом Резерфордом та Джоном Томпсоном.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.