Смартфон «Спас Нерукотворний»: у Росії до Великодня презентували незвичний iPhone X

Спеціальна версія периферійного брендового девайсу  iPhone X  була презентованою російською компанією «Caviar» з виробництва люксових варіантів смартфонів. Як зазначає інформаційне агентство «Уніан», модель корпусу периферійних гаджетів, що приурочені до Великодніх свят прикрашатимуть злитками чистого золота. Формат корпусу моделей технічних пристроїв відрізнятимуться не лише дизайнерськими характеристиками, але й віросповідними вподобаннями. «Супермаркет» поліконфесійної палітри сприятиме дизайнерському підбору стилізованого iphone враховуючи естетичні і релігійні вподобання віруючих.

Так, православний великодній дизайн IPhone X репрезентований репродукцією ікони XII століття «Спас Нерукотворний» синтезує традицію іконопису та Великодню естетику Фаберже. Дизайнерський преміум девайс отримав назву «Caviar iPhone X Credo Православна Пасха». Дизайнерський відділ презентував також католицьку версію пристрою, основним фігурантом якого є Папа Франциск. Як і православна версія, естетичною родзинкою  католицького корпусу стане нанесення золотого православного та католицького типу розп’яття відповідно.

Релігійні преміум комунікаційні пристрої займатимуть належний ринковий сегмент збуту серед любителів коштовності. В залежності від конфесійної ідентичності, Інтернет-маркет «Caviar» презентує також мусульманську та іудейську версії. Вартість подібних девайсів сягає близько 5 тис доларів США.

Не менш резонансними версіями «Caviar» стали пристрої золотих IPhone X присвячені перемозі Володимира Путіна на президентських виборах в Російській Федерації. За повідомленнями «Уніан», їхній тираж  складає 76 примірників з нагоди кількості відсотків набраних на президентських виборчих перегонах.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.