Гітарист легендарного нью-метал ансамблю «Korn» розповість про навернення у християнство

Брайан «Гед» Уелч – гітарист та співзасновник легендарного метал-проекту «Korn», який встиг завоювати симпатію метал-сцени оголосив про дебют автобіографічного фільму, який розповість про його навернення до християнської віри. Як зазначають численні американські ЗМІ, «Loud Krazy Love»  – кінострічка, яка  в художньо-естетичному описі передасть беззмістовне зіпсоване життя музиканта, і кульмінацію, яка через кризу особистості і «внутрішню» порожнечу приведе Уелча до віри в Бога.

Дебютний показ документального фільму відбудеться в Техасі з 3 по 11 травня 2018 році на кінофестивалі у Нешвиллі.

Як зазначають більшість кінокритиків оцінюючи перспективи даної стрічки, фільм презентує усе те, що найчастіше залишалось за кадром до моменту навернення до християнства беручи до уваги останні десять років життя музиканта та його родини. Продюсерський центр, що працював над стрічкою повідомляє, що титанічні зусилля над нею тривала близько 4-ох років.

За словами самого Уелча, фільм здатний описати весь спектр злетів та падінь, фортуни та невдач, які переживає кожна людина, а також усі пограничні ситуації буття, здатні навернути людську особистість до першооснов віри.

«У власному житті я вчинив багато речей, про які наразі шкодую і хотів би змінити… Однак побачити все моє життя з Korn і мою сім ‘ю перед очима в цьому фільмі, побачити щось хороше, що вийшло з найганебніших і руйнівних невдач – немає слів, щоб висловити мою подяку. Наша команда створила тут абсолютно особливий фільм, і я не можу дочекатися, коли світова громадськість його побачить», – зазначив на прес-конференції Брайан Уелч.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.