Сергій Яровий: у Великодню ніч українських вірян охоронятимуть близько 22 тисяч кваліфікованих правоохоронців

Громадська нічна варта та органи внутрішньої безпеки і правопорядку триматимуть під контролем громадський спокій у Великодню ніч з 7 на 8 квітня 2018 року, ознаменований початком святкуванням Пасхи. Як зазначає Сергій Яровий з посиланням на інформаційний ресурс «Уніан», перший заступник міністра внутрішніх справ України, до цієї справи залучатимуться близько 21, 6 тисяч кадрових співробітників правоохоронних органів. До цього числа належатиме мілітаризований підрозділ службовців Національної гвардії України.

За словами очільника МВС, у нічних святкових великодніх заходах з освяченням та благословенням святкової провізії візьмуть активну участь близько 9 мільйонів українців. Найактивніші учасники сконцентруються на території Львівщини, Харківщини, Дніпропетровщини та Одещини.

Провідним завданням правоохоронних органів спільно з вартою порядку була перевірка на безпечні умови та попередження надзвичайних ситуацій споруд культово-релігійного призначення. Численні українські ЗМІ підкреслюють, що станом на вечір здійснена ретельна перевірка 7 тисяч культових споруд на території України.

Для запобігання екстрених ситуацій, українські правоохоронці у пасхальні дні залучать близько 14 тис чоловік-рятувальників, а також 4 тис одиниць спеціалізованої техніки з метою миттєвого реагування.

Наразі, за словами пана Ярового, органи правопорядку здійснюють кваліфіковану підготовку по захисту безпеки цивільного населення в період поминальних днів на цвинтарях з 15 по 17 квітня 2018 року. Планується залучити до організації правопорядку близько 14 тисяч співробітників української поліції.

 

 

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.