Сендай – серце Японії

Місто Сендай розташований на березі моря, і має назву «смарагдова зелень». Таке найменування місто отримало завдяки густо посаджених деревах на алеях всіх бульварів і проспектів. Місто розтинають річкою Хіросе і є прекрасним поєднанням індустріального центру і затишного спокійного куточку Японії. Примітно, що вода в річці в межах риси місто є досить чистою. В її водах мешкає форель аю, яка зазвичай любить чисті проточні води, що є доказом чистоти Хіросе.

Окрім насиченої смарагдової зелені на бульварах міста, Сендай представляє для туристів великий інтерес в плані архітектурним пам’ятками. Наприклад, замок Сендай, руїни якого покояться на пагорбі Аоба. Він був зведений приблизно 4 століття тому, сьогодні на території колишнього замку організований музей. Цікаво, що в музеї туристам пропонують оглянути модель надійних фортифікацій замку, яка створена за допомогою комп’ютерних технологій. Назва замку – «Зелений лист». Його побудував в середні століття японський князь.

У місті є університет, один з найбільших в Японії, який був побудований на початку XX століття. Завдяки термальним джерелам в Міягі, в місті стало розвиватися галузь бальнеології. Ще одне цікаве для відвідувачів міста місце – район Акіу, біля річки Наторі. Уже в період феодальних відносин лікувальні джерела Сенді дуже сильно допомагали людям при артриті, ревматизмі і болях в спині.

Залив Мацусима входить в трійку японських чудес, відомий також як «сосновий острів». Залив включає сотні островів, які покриті густими сосновими лісами. Створюється вражаючий контраст зелених острівців на синьому тлі затоки. Острови з’єднуються між собою мостами червоного кольору, за допомогою яких можна потрапити в ботанічний сад острова Фуккура. Також цікаво відвідати павільйон в храмі Годайго.

У місті проводяться фестивалі, серед яких найбарвистіше – фестиваль Танабата. Це свято присвячене двом зіркам і виник на основі традицій і легенд японського народу про принцесу ткалі і Волопаса, які зустрічаються лише один раз на рік. У цей день прийнято записувати свої найпотаємніші бажання на папері і ставити їх в бамбук, які потім встановлюється на вулиці. В кінці торжества можна насолодитися приголомшливим феєрверком.

Туризм в місті Сендай активно підтримується владою. Тут організували якісну інфраструктуру для забезпечення всіх зручностей відвідувачів міста.

 Іван Гудзенко

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.