Російська феміда перешкодила проповідницькій роботі місіонерці з Південної Кореї

В Російській Федерації, державі у якій вкотре порушуються засадничі фундаментальні принципи свободи та демократії  систематично дискримінують чималу кількість релігійних організацій, влаштовуючи органами внутрішніх справ чималої кількості перевірок, штрафних санкцій. Цього разу така участь випала активній місіонерці з Південної Кореї, що займалась проповідницькою діяльністю в Челябинську.

Суд Росії звинуватив жінку у підривній антидержавній діяльності, а  також в організації на теренах держави незареєстрованої релігійної спільноти «Спілка всесвітньої місії – Церкви Бога». У приміщенні, що було наданим на умовах орендування, місіонер регулярно проводили релігійні зібрання. Богослужіння організацій відвідувало близько 20-30 осіб, тому головне завдання – пошук неофітів, потенційних членів новоствореної церкви. Відкрита вулична проповідь, переконування в телефонному режимі, пошук можливих родинних зв’язків – усе це стурбувало російські правоохоронні органи.

За повідомленням інформаційного агентства «News.ru.com», На систематичних богослужіннях, що відбувалась розповсюджувалась інформація про віровчення церкви. «Спілка всесвітньої місії – Церкви Бога», релігійне обєднання євангельсько-харизматичного типу, служіння якої проходять у відкритій формі та невимушено,  при чому проповідь має нагоду проголошувати будь хто з парафіян.

За результатами перевірки релігійної діяльності місії вищезгаданої спільноти, прокуратура Челябинська порушила справу про адміністративне правопорушення згідно з ч. 5 ст. 5.26 КоАП Російської Федерації щодо діяльності направленої на розповсюдження інформації про своє віровчення серед осіб, які не є учасниками даної релігійної групи, з метою їх залучення до складу учасників групи, через іноземного громадянина. Розглянувши справу, центральний районний суд, наклав штрафну санкцію для місіонерки у розмірі  на 30 тисяч рублів. В інформаційно-аналітичному середовищі ім’я корейської місіонерки не згадується.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.