Римо-католики штату Міссурі виступили проти прихованого зберігання зброї у молитовних приміщеннях

Група релігійних лідерів американського штату Міссурі  вступили проти ініційованим органом місцевого самоврядування штату законопроект 1936, що допускає можливість прихованого використання та зберігання холодної або вогнепальної зброї в більшості громадських осередках, в тому числі церковних. Як зазначає інформаційне бюро агентства «Седмица», наразі усі віряни, що мають ліцензійну угоду на носіння  зброї, можуть вносити його до храм за умови дозволу служителя культу чи іншого керівника релігійної організації. Комітети палати представників штату ухвалили даний законопроект, в тому числі  усіма республіканцями.

В знак протесту новим положенням законопроекту, архієпископ Роберт Карлсон, очільник римо-католицької парафії штату Міссурі, яка налічує близько 500 тис прихожан зазначає, що уряд не здатен змусити усіх керівників релігійних спільнот розміщувати заборонні знаки і логотипи в освячених богослужбових приміщеннях, які б контролювали перенесення будь якого виду зброї.

img-1

Під час проведення сесії у форму запитань і відповідей після обговорення спільної заяви духовних лідерів штату Міссурі, Роберт Карлсон попередив також про можливості подальшої судової боротьби, зауваживши, що «ми… не виключаємо подачу судових позовів та інших законних дій, щоб перешкодити вступу закону в силу».

Джаред Тейлор, член палати представників штату від партії республіканців, яка підтримала законопроект, зазначила, що «абсолютно не згодна» з оцінкою архієпископа і його прихильників.

«Менш за все ми маємо намір робити замах на особисті права громадян – підкреслила Тейлор, зауваживши, що окремі церковні осередки штату позитивно оцінила дану ініціативу.

«Якщо певні церковні середовища, священики не бажаю допускати приховане користування зброї в молитовних приміщенням, необхідно лише розмістити на вхід заборонений знак. Оскільки церква зберігає право вирішального голосу в цьому питанні, і тому законопроект жодним чином не зазіхає на свободу віросповідання, – зазначає у своєму спічі пані Тейлор.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.