Прем’єр-міністр Австралії закликає мусульманських лідерів бути більш агресивними у запобіганні тероризму.

Заяви прем’єр-міністра Австралії  полягають в тому, що в багатьох випадках лідери мусульманської спільноти та імами мають  інформацію про те, хто проник і радикалізує вразливих членів громади, але вони дуже рідко повідомляються про це спеціальні служби, щоб ті могли запобігти можливому теракту. За словами Скота Моррісона, єдиним засобом запобігання  ісламському фундаменталізму та радикалізму є залучення громадськості і співпраця мусульманських лідерів Австралії з владою та  правоохоронцями.

Прем’єр-міністр Австралії заявив у серії інтерв’ю, що напад на Бурк-стріт відбувся лише через наявність ісламського екстремізму  та його масової популяризації в Австралії. Він назвав радикальний іслам “злісним ворогом”. Моррісон відкинув позиціїї та думки , в яких зазначалося, що теракт на Бурк – стріт був вчинений через проблеми психічного здоров’я терориста Алі.

Він подвоїв свої попередні прохання до мусульманських лідерів, щоб вони проявляли більшу  пильність, кажучи, що поліція та інші силові структури не зможуть контролювати кожну людину, і тому громади є відповідальними за виявлення тих “радикальних” людей, які займаються поширенням екстремізму.

 Скот Моррісон також закликав мусульманські громади по всій Австралії підвищувати свою пильність та рівень обізнаності. Він зазначив, що мусульманам слід більше турбуватися про безпеку, адже саме їх громади пронизуються радикалізмом, і це представляють потенційний ризик для безпеки всіх австралійців та їхніх власних дітей.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.