Послідовників релігійної організації Свідків Єгови дедалі більше дискриміновані в Росії та азіатських країнах

За повідомленнями чисельних ЗМІ, послідовники всесвітньовідомої неохристиянського релігійного товариства Свідків Єгови дедалі продовжують зазнавити цькувань, дискримінації та переслідувань на фоні релігійної автентичності. Найчастіше такі випадки продовжують домінувати на теренах Росії та країнах Середньої Азії. В Україні, враховуючи де-факто стан мілітарного протистояння спровокованого російською агресією, факти із застосуванням фізичного насилля зафіксовані на теренах окупованих територій «ЛНР/ДНР» та Кримського півострова, в яких експерти політологи та релігієзнавці констатують фіаско в розбудові громадянського суспільства та проблеми у сфері релігійної свободи.

Нещодавній прецедент, що трапився 24 квітня 2018 року  навколо ліквідованого осередку Управлінського центру Свідків Єгови у Башкирії, яка є політичним суб’єктом Російської Федерації, знову приголомшує світову громадськість та активістів у боротьбі за права людини. Констатуючи факт ліквідації Управлінського центру Свідків Єгови, що був розташований у Сонячному неподалік Санкт-Петербургу,  місцевий житель російського міста Уфи організував осередок релігійного об’єднання Свідків Єгови, діяльність якого заборонена на території Росії. Нагадаємо, що рішенням Верховного Суду РФ,  релігійний рух  Свідків включаючи літературні публікації і видання визнано екстремістськими.  В заарештованого за релігійні переконання, в обшуку власного помешкання виявили заборонену літературу та перед’явили обвинувачення в організації діяльності екстремістської організації.

Як зазначає чимала кількість волонтерських правозахисних організацій та правників, факти переслідування Свідків Єгови на релігійному підґрунті дедалі частіше з початку 2018 року трапляються в Середньоазіатських країнах. Так, серед ув’язнених Свідків лише за віросповідні принципи та релігійну ідентичність знаходимо у Казахстані, Таджикистані та Туркменії. У прес-релізі офіційного порталу Свідків повідомлено, що через відмову від проходження військової служби у збройних силах 309 Свідків Єгови перебувають за гратами у Південній Кореї, 55 у Еритреї та 12 у Сингапурі.

В цілому станом на початку 2018 року, з тих або інших суб’єктивних чинників, 380 Свідків Єгови відбувають ув’язнення через релігійні переконання.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.