Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університет імені Григорія Сковороди відкрили турецький культурний центр імені Саїда Нурсі.

У  Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди пройшов захід, присвячений турецькому мусульманському вченому Бадіуззаману Саїду Нурсі.

Зокрема, з 27 листопада по 15 грудня в виші відбуватиметься виставка, яка розповість про релігійному світогляді Саїда Нурсі і українського мислителя Григорія Скоровода.

Також в університеті з метою вивчення твори Саїда Нурсі “Рісале-і Нур”, а також культури і історії Туреччини відкрився “Культурний центр Саїда Нурсі і Туреччини”. У центрі будуть вивчати праці вченого, знайомити з Ісламом, тут буде створенна  бібліотека “Рісале-і Нур”,  а також будуть організовані курси турецької мови для студентів вузу.

У заході брали участь директор Інституту педагогіки професор Олег Топузов, ректор Переяслав-Хмельницького педагогічного університету Віктор Костур, депутат турецького парламенту пан Саїд Юдже,  а також посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель та багато інших.

Джерело :  Голос Ислама.RU

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.