Патріарх Кирило вважає релігію найефективнішим джерелом в боротьбі з екстремізмом

Під час візиту до Албанії очільник Російської православної церкви Кирило на прес-конференції сформував основні позиції боротьби з екстремістськими девіаціями в політичній сфері управління. При цьому з позиції московського патріарха випливає, що найефективнішим запобіжником у появі радикалізму та деструктивної форми поведінки з усіма витікаючими з цього наслідками може постати релігійний чинник. Як зауважив настоятель Російської Православної Церкви, якщо радикальні лідери апелюють до релігійних істин і використовують релігійні ідеї з мотиваційною метою, то тільки сама релігія може все це спростувати. На думку патріарха Кирила тільки релігійні організації можуть звернутися до своїх вірних, щоб допомогти зрозуміти їм хибність тієї самої проповіді, яку здійснюють екстремісти, враховуючи її небезпеку як для духовного стану людей і їх фізичного існування.

Крім того, патріарх Кирило переконував албанську громадськість та журналістів, що церква не втручаючись в політичне життя державного апарату, повинна давати чесну моральну оцінку тим політичним діям або політичним діячам, які можуть нашкодити людям, для того, щоб захистити їх від духовного і матеріального збитку.

«Релігійне послання спрямоване на те, щоб допомогти людині жити гідно в цьому світі, не чинити помилок, не руйнувати свою власну особистість та життя інших людей”, – зауважив предстоятель Російської православної церкви під час візиту до Тирани.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.