Патріарх Кирило вирішив публікувати своє служіння в Instagram

Усе, що раніше було заради конспірації, нині ж стане публічним. І справді, «немає нічого таємного, що стало б явним»:  очільник російського православ’я нещодавно створив акаунт в одній з найпопулярніших соціальних мереж «Instagram», в якому обіцяв не лише ближчим до вірян через віртуальні комунікації, але відображати цікаві фрагменти своє життя.  Про це повідомляє інформаційна агентство «ТАСС» підкресливши слова патріарха про важливість християнських цінностей, якими варто ділитись усюди.

«Християнство дає можливість, спираючись на систему цінностей, давати оцінку тому, що відбувається навколо нього. А значить, не просто йти в мейнстрімі тієї чи іншої політичної або інформаційної моди, а залишатися вільним, давати оцінку тому, що відбувається виходячи зі своїх християнських переконань», –  зауважує Кирило.

З його позиції випливає, що незважаючи на суспільно-політичні виклики, які ставлять нові проблеми перед християнським світом, найважливіше, що потрібно для церкви – залишатись вільною. На думку патріарха, християнська свобода постає в якості необхідності, імперативу релігійного чиннику. Звідси умоглядно випливає, що християнська свобода – стан вільності від будь яких «зовнішніх тисків», до яких духовний лідер РПЦ зараховує політику, культуру та інформацію.

«Можна бути політично вільним, але бути закабаленим модою, системою помилкових цінностей, якимись ідеалами, які посилено насаджуються , в тому числі засобами масової інформації “, – підкреслює патріарх.

Зауважимо, що на тлі цієї заяви Кирила про «мейнстрім»,  прес-служба Російської православної церкви підтвердила,  що у патріаршому Instagram публікуватимуться світлини та відеоролики «повсякденного служіння патріарха», що не входять до офіційного контенту і лишаються за кадром.

До того ж, слід  сказати, що інший акаунт  очільника РПЦ вищезгаданий мережі не публікуватиме неформальної інформації та світлин, а передасться до прес-служби церкви і матиме також перспективних розвиток в мережі, – повідомляє «dsnews.ua» з посиланням на офіційний портал.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.