У Єрусалимі перед Великоднем зійшов Благодатний вогонь

У Ізраїлі напередодні святкування дня Світлого Христового воскресіння, тисячі християнських паломників стали свідками надприродного дива, яке відобразилось у зішесті Благодатного вогню. Як повідомляє інформаційний ресурс «112 канал», подія відбулась у Єрусалимі у Храмі Гробу Господнього, в якому згідно з церковною традицією, було покладено Тіло Ісуса Христа. Згідно з євангельським текстом, Йосип з Аримафеї, дядько Ісуса Христа, благав римського прокуратора Понтія Пилата поховати Тіло Учителя у спеціальній гробниці, в якій і воскрес у неділю.

За оцінками багатьох журналістів, паломники ще напередодні 7 квітня очікували дива. За словами очевидців, преамбулою до звершеного явища стали молитви, що звершались різними світовими мовами. Дослідники та науковці неспроможні раціонально обґрунтувати і з’ясувати об’єктивні підстави виникнення Благодатного вогню. Віряни в свою чергу переконані, що будь яка спроба дати ґрунтовну оцінку раціональним методом це явище приречене на фіаско, оскільки джерело його походження – Бог.

Передаючи вогонь, що став відображенням справжнього дива, паломники вітали один одного словами «Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!». Як зазначає інформаційний медіа ресурс «Уніан», у Єрусалимі стала свідками чуда і українська делегація паломників на чолі з куратором делегуючого у справах Української православної церкви, митрополитом Антонієм.

За словами митрополита, звершене чудо продовжить тішити серця і душі українських вірян, оскільки вогонь потрапить до України. Духовний лідер підкреслив, що причетність до благодатного вогню – тактильність до чуда Воскресіння Ісуса Христа.

«Молячись перед Благодатним вогнем, освячуючи себе їм, кожен може відчути причетність святкування Воскресіння Христового на Святій землі – де Гроб Господній, Голгофа, де пролита кров Христа Спасителя, і ми з надією і з вірою молимося, щоб отримати духовне підкріплення і нести свій життєвий хрест», – підкреслив пояснювальну тезу у власних судженнях митрополит Антоній.

Духовний очільник озвучив радісну новину для усіх вірян, які не мали змоги бувати у Єрусалимі: Благодатний вогонь о 22:00 за Київським часом транспортують до Київського аеропорту Бориспіль. А о 23:00 напередодні початку святкування події Світлого Воскресіння Ісуса Христа,  відбудеться зустрінуть вогонь усі віряни та прихожани Успенського Собору Києво-Печерської лаври.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.