На Рівненщині відбулась хода в захист традиційних сімейних цінностей

У неділю на початку квітня у містечку Дубно, що на Рівненщині відбулась мирна хода в захист традиційних сімейних цінностей. Як повідомляє інформаційний медіаресурс «prochurh.info», зважаючи на новітні тенденції у створенні нових типів сімейних формацій, сотні рівненських сімей, включаючи дітей та молодь, спільними зусиллями пройшлись центральними вулицями заявивши вголос чітку громадянську позицію. Підтримали активних учасників також представництва громадських активістів та крупних місцевих релігійних організацій разом з перехожими, які поступово долучались до акції.

Перехожі, які зустрічали мітинг з гаслами «Тато, мама, я – Богом створена сім’я», «Українська родина – батько, мати, дитина», апелювали також до цінностей християнського сегменту напередодні Великоднього свята. Підсумком результатів проведеного мітингу стало пастирське слово-звернення до тамтешніх мешканців з боку провідників релігійних спільнот, які разом з громадськими активістами та місцевими органами влади сформулювали основні кредо та ідейні положення.

 

В свою чергу, з особливим словом звернувся до дубнівчан Народний депутат України Олександр Дехтярчук, який ознайомив місцевих жителів з юридичною площиною проблемного дискурсу сімейної політики. Депутат сформулював усі положення деструкції одностатевих шлюбів і виступив проти пропаганди гомосексуалізму, а також інтегративних заходів таких явищ в український політикум та освітньо-дидактичні процеси.

На Інтернет-сторінці власного аккаунту у популярній соцмережі  Facebook, український діяч та політик Дехтярчук підкреслив актуальність ведення раціональної сімейної політики.

«Вже було кілька спроб протягнути псевдоєвропейські цінності в українське законодавство. Підтримую позицію учасників ходи», – підкреслено в акаунті депутатського Facebook’у.

Привітав учасників громадського руху і долучився до акції дубнівський міський голова Василь Антонюк. У своїй промові підкреслив важливість української сім’ї у розбудові громадянського суспільства і зауважив, що до завершення тривалості повноважень, максимальними зусиллями здійснюватиме протидію гомосексуальної та гендерної політики в місцевих освітніх закладах та ЗМІ.

Нагадаємо, що один із приводів для початку проведення сімейного маршу стало скасування петиції на сайті Президента України щодо захисту традиційних сімейних цінностей.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.