На офіційному порталі Президента України ліквідували петицію щодо заборони гомосексуалізму

Починаючи з 28 березня 2018 року, петиція-звернення до голови української держави, вектор якої направлений проти пропагування гомосексуальних концепцій моделі поведінки і захисту сімейних цінностей зник з офіційного порталу Президента України. Про це повідомив координатор прес-центру громадянського об’єднання «Всі разом». На початку 2018 року зусиллями активістів з числа релігійних об’єднань України, значна частина яких входять до Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, разом із ідеологічно спорідненими громадянськими спілками зареєстрували петицію №22 / 042484-ЕП, котра вимагала захистити традиційний сімейний суспільний устрій. При цьому з усіх необхідних електронних підписів в число 25 тис, 22 837 було зібрано і опубліковано. Як зазначають активісти з числа опонентів ЛГБТ-товариств, існували усі необхідні передумови для зібрання усіх підписів, адже до завершення дії петиції лишались 30 календарних днів.

В свою чергу виконувач обов’язків громадської приймальні Адміністрації Президента України Костянтин Кокарєв зауважив, що весь резонанс навколо деактивації петиції пов’язаний зі справою екс-керівника Центру правового забезпечення та консультування Всеукраїнської громадської організації «Служба захисту дітей»., а нині Уповноваженої  Верховної Ради України з прав людини Аксани Філіпішиної.

У сформульованому листі-зверненні, Аксана Філіпішина зауважила, що зміст петиції є чітким відображенням дискримінації і цькування громадян України за ознакою «сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності».

Представники ж громадських організації спільно з релігійними інституціями сформулювали протест щодо позиції пані Філіпішиної і наголосили щодо дискримінації інших десятки тисяч громадян, а також «дітей та батьків». На думку волонтерів громадянського руху «Всі разом!», ліквідація петиції означає лише йти «всупереч здоровому глузду», юридичним положенням українського законодавства, традиціям і національним інтересам державотворчих процесів.

Безпосередній факт видалення змісту електронної петиції з майданчиків Президента України викликав величезний подив та  резонанс у сімейних активістів, релігійних осередків. Активісти спільно з Всеукраїнською радою церков та релігійних організацій вимагають в правовому та соціальному полі захисту прав сімейної інституції та дітей.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.