«Людина-павук: Повернення додому» 2017 (Spider-Man:Homecoming)

«Людина-павук: Повернення додому» – це чергова екранізація коміксів «Марвел», яку зняв американський режисер Джон Уоттс в 2017 році. Кіно зроблене в жанрі шкільної комедії з елементами екшену. Мета продюсерів була в тому, щоб додати цього супергероя до кіновсесвіту чоловіків  і жінок в костюмах.  Ми спостерігаємо за історією старшокласника, який має над здібності, розум і новітні гаджети. Для задоволення фанатів, в кіно з’являється Тоні Старк (Залізна людина), він виконує роль наставника для молодого героя.

«Людина-павук: Повернення до дому» розповідає подвійне життя Пітера Паркера. Юнак намагається бути «крутим» в школі та прославитись, як новий супергерой. Джон Уоттс наповний свій проект гумором, погонями, легким драматизмом. Несподівано, для фільмів «Марвел», перед нами на екрані діє вдалий злодій Адріан Тумс, його чудово грає оскароносний Майкл Кітон. Актор виглядає краще без гаджетів, коли демонструє міміку, тебр голоса, емоції. Навіть, забагато драматизму втілив артист, як для такого кіно.

Екшн сцени в фільмі непогані, але найкраще вийшли комедійні елементи і шкільне життя. Том Холланд блискуче показує невпевненість старшокласника, його пробіжки, хвилювання, спонтанність нагадують реакції справжнього школяра. «Людина-павук: Повернення додому» більше схожа на «Клуб Сніданок» Говарда Х’юза, ніж на бойовик. В фільмі присутня коміксова логіка, хоч вона і розбавляється жартами, пригодами, ексцентричністю.

Не все оточення Пітера Паркера добре виглядає. Деякі актори погано грають. Майкл Кіттон показує не тільки драматичну гру, але і проявляє свої комедійні таланти. Оригінальним в фільмі Джона Уоттса є те, що історія виникнення над здібностей в супергероя не показується, що додає йому легкості, не серйозності. У цієї екранізації існує багато переваг, якщо не сприймати її, як звичайний проект про супергероя. Скоріше вийшло кіно про старшокласника з надприродними здібностями, новітніми технологіями.

В такій подачі, вбачаємо новаторство «Марвел Фільм «Людина-павук: Повернення додому», не настільки смішний, як «Тор: Рагнарьок», «Вартові Галактики», але він не є провальним. Джон Уоттс зняв комедію про шкільні будні Пітера Паркера, юнака, який любить помагати іншим, жартувати, зависати між будинками.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.