Ліверпуль – історія, пам’ятки, розваги, спорт.

Незважаючи на те що це місто знаходиться на туманному Альбіоні вони  завжди залишається яскравим і барвистим. Кожен день тут люди щось святкують, на вулиці цілий день грає музика, а вечорами всі гуляють. Центр – це безперервний музичний фестиваль.

Кожна вулиця задає свій ритм, на одній виступають бітбоксер, на іншій рокери, на третій оркестр. Не варто забувати про те, що Ліверпуль це батьківщина легендарної групи Beatles. І саме тут ви побачите ті місця де виступала ця четвірка, де гуляла, відпочивала і проживала. Пам’ятників цим хлопцям сила-силенна. Хоч куди глянь – скрізь є згадка про них. Особливо варто відзначити музей бітлів де можна дізнатися все про цю групу.

Ліверпуль – найбільший порт Великобританії, це промислове місто, де можна побачити безліч фабрик і заводів з цегляними стінами. Але в той же час це місто черпає все нове  у сфері культури, спорту.

Відмінним способом побачити місто з висоти пташиного польоту є похід у вежу Radio City. Звідси відкривається чудовий вид. Не можна залишити без уваги таке місце, як пляж Crosby. Крім прекрасного пейзажу тут розташовані сотні чавунних скульптур які дивляться вдалину. З далеку і не зрозумієш живі це люди чи ні. Сам автор проекту, Ентоні Гормлі, каже що таким чином він має на увазі, що людина це така ж частина природи.

Ліверпуль повинен був стати будинком для лайнера Титанік, але як відомо перший його ж рейс став останнім. Ну а доки в яких повинен був стояти Титанік стали лакшері районом і тепер тут живуть багаті англійці. Ще однією визначною пам’яткою є музичні паби. Відрізняються вони тим, що тут грає жива рок-музика. Всі люди веселяться і п’ють пиво. Клубів цих велика  кількість по всьому Ліверпулі. Але одним з найвідоміших є клуб Cavern.

Саме  тут вперше на маленькій сцені виступили ті Beatles які і підірвали цей світ. Їх альбоми продавалися величезними тиражами, люди в істериці гналися за своїми кумирами, непритомніли, побачивши цих хлопців. Саме завдяки їм Ліверпуль і набув популярності серед туристів. Ну і не можна обійти стороною футбольний стадіон “Енфілд”.

Вболівальники тут збираються практично щотижня що б подивитися за грою місцевої команди яка між іншим не без великої історії. Атмосфера панує приголомшлива, всі фанати співають пісні, розмовляють один з одним. Місце по істині легендарне адже має багату історію, особливі місця, а так само про це стадіоні існує тисячу історій, цікавих фактів і легенд.

Ліверпуль – це місто в у вічному русі , де люди не стоять на місці, а вільно йдуть до своїх бажань і цілей.

 Dodik

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.