Ізраїльські християни підтримають марш проти антисемітизму

 

У середині травня 2018 року в рамках відзначання 70-ти річчя заснування ізраїльської держави, місцеві громадські активісти з числа християнських громад проведуть мирну акцію «Марш націй» присвячену темі антисемітизму.

Як зауважує інформаційний портал «InVictory», подія матиме міжнаціональний масштаб серед християн усього світу поліконфесійного забарвлення. Спільними зусиллями від Кнесету до Сіону християнські активісти матимуть нагоду здійснити мирну ходу ушанувавши жертв політики Голокосту і сформулювати відкритий протест проти ненависті до Ізраїлю.

З 13 по 15 травня, під час святкування 70-річчя заснування держави Ізраїль, християни  проведуть «Марш Націй» і конференцію в Єрусалимі. Перед початком мирної ходи до Сіону, організатори  акції спільними зусиллями проведуть конференцію з питань антисемітизму. У її роботі участь візьмуть як відомі ізраїльські науковці, а також за участі відомих християнських релігійних діячів, що позиціонують себе в якості найактивніших прихильників Ізраїлю.

В період між 13 та 15 травням 2018 року, його спікерами стануть президент міжнародної місії «Христос для всіх народів» (Christ for all Nations, CfaN), куратор служіння Рейнхарда Боннке Даніель Коленда, співзасновник місіонерської організації «Iris Global», що займається служінням по всьому світу Хайді Бейкер, ініціатор руху «Марш життя» Джобст Біттнер , а також євангеліст і фундатор міжнародної місіонерської роботи «Голос в місті» (Voice in the City) Сюзетт Хеттінг.

Організатори заходу передбачатимуть в програмі колективне поклоніння,  молитву,  зустрічі з жертвами  подій Голокосту, а також запланований в рамках святкування Фестиваль Життя в приміщенні  амфітеатру «Басейн Султана»,  що розташований біля підніжжя гори Сіон з видом на міські стіни Єрусалиму, повідомляє «InVictory» з посиланням на офіційний портал заходу.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.