Італійський вчений встановив точні антропометричні дані Ісуса Христа

Нещодавно професор Падуанського університету Джуліо Фанті,  вузькопрофільний фахівець в галузі методології вимірювання та стандартизації у форматі ЗD графіки відобразив постать Ісуса Христа. Як зазначає інформаційне агентство «Седмица», доктор Фанті прийшов до однозначних висновків враховуючи тривале дослідження Туринської Плащиниці. На його думку, Плащаниця постає точним відображенням Ісуса Христа, що жив на землі.

Ретельні напрацювання професора, виходячи з позиції оригінальності Туринського артефакту, випливають точні антропометричні дані Христа. Згідно з результатами напрацювань встановлено, що  Ісус «був людиною надзвичайної краси» та високої статури. Ріст близько 180 см зросту з чітко окресленим царським виразом обличчя.

Окрім деталізованих досліджень  фізичних характеристик Ісуса Христа, професор Фоджі зміг власними очима побачити усю тяжкість завданих Сину Божому в період великих страждань заради спасіння усього людства. Уважно проаналізувавши Плащаницю, можна побачити 370 ран від бичування, не враховуючи рани на боках, що були на тілі, однак не виявлені неозброєним оком. Таким чином, специфіка  тривимірної  реконструкція дозволила відобразити, що в момент смерті людина Плащаниці провисає вправо і його праве плече було вивихнутим  «досить серйозно, що травмувало нерви , – зауважує падуанський доктор.

img-1

Нагадаємо, що за офіційною позицією Римо-католицької церкви, артефакт Туринської Плащаниці є оригінальною матерією, у яку був загорнутий Син Божий Ісус Христос після своїх страждань. Згідно з легендарними відомостями, Плащаниця була таємно вивезеною з Єрусалиму і згадується в історичних хроніках близько 1360 року у єпархії Труа (Франція). Згодом починаючи з 1578 року, матерія була перенесена до північної Італії у м. Турин.

На основі тривалих наукових напрацювань доктора Фанті випливають чимало фактів, які дають підставу вважати Туринську Плащаницю справжнім оригіналом.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.