«Християнські соціалісти» Михайла Добкіна поповнять перелік партій українського політикуму

Народний депутат України Михайло Добкін 21 лютого 2018 року сформулював  заяву,сенс якої – інтеграція християнських цінностей в сучасний суспільний простір, повідомляє Інтернет-агенство «lb.ua».

Задля досягнення даної мети, міністерство юстиції України  зареєстрували нову політичну силу, що стала новітнім вектором політичного дискурсу українського політикуму. Партія з номенклатурою «Християнські соціалісти» на думку засновників, концептуально відрізнятиметься від інших соціалістичних та лівацьких рухів.

Як зазначив Михайло Добкін в коментарі акаунту соціальної мережі Facebook, «християнські соціалісти» – це… адаптований до нашої країни підхід формування суспільства». Така політична позиція не відобразилась серйозним сприйняттям серед українських політиків та журналістів.

Радник голови адміністрації президента України сприйняв християнський соціалізм в стилі «витонченого почуття гумору».

Український політолог Дмитро Корнійчук стверджує, що новий політичний проект Добкіна – реакція на кризовий стан «Опозиційного блоку». В такому випадку, як вважає експерт, що стати на захист власних інтересів, існує чітка стратегія зайняти певну ідеологічну нішу в країну.

«Михайло Маркович, Ісус Христос при справах у виконкомі партії?» іронізовано сформулював у формі риторичного запитання власну позицію сумський екс-голова Геннадій Мінаєв, зазначає видання «lb.ua».

На думку, сформованою більшістю експертів вважається, що під «християнським соціалізмом» де-факто розуміється лобіювання інтересам канонічного російського православ’я, і інтеграцію українського політичного вектора в захист інтересів Москви.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.