Франція: проблема релігійного екстремізму залишається актуальною

23 січня 2018 р. прокурор французької столиці Франсуа Молен в інтерв’ю «Le Figaro» окреслив основні проблеми безпеки Парижу. Як повідомляє інформаційний медіа ресурс «bagnet.org», поразка на міжнародній арені квазідержавного утворення та політичної сили «Ісламська держава» далеко не означає зниження рівня терористичної загрози та релігійного екстремізму в місті.

В той же час Молен запевнив, що головне перекриття основних каналів ІДІЛ, зокрема з Іраку та Сирії, дало свої результати. Як стверджує паризький представник Феміди, на сучасному етапі все менше число політично заангажованих прагнуть брати участь у бойових діях за джихадистів. Однак «Ісламська держава» здатна змінювати місця дислокації і зберігати свої впливи через завербованих агентів у північній Африці, що становить потенційну небезпеку для спокійного життя у Франції.

З точки зору паризького прокурора рівень потенційної загрози релігійного екстремізму не знизився.

«Загроза стала ще більш складнішою», пояснює Молен, оскільки щоразу важче вдається встановити точне джерело її походження. Прихована загроза, на думку прокурора,  від жінок та неповнолітніх, які «менше всього викликають підозри», сказано в «Le Figaro».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.