Фільм «Залізна людина 3» (Iron Man 3)

Фільм «Залізна людина 3» (Iron Man 3) – це третя частина пригод винахідника Тоні Старка в кіновсесвіті Марвел. Кіно було зняте не Джоном Фавро (режисером двох частин), а американцем Шейном Блеком в 2013 році. Пере нами невдале продовження з ще більшою кількістю лишніх елементів, ніж в «Залізна людина 2».

В фільмі є сюжетні повороти, які заважають, не розважають, не наповнюють проект новим змістом.

«Залізна людина 3» (Iron Man 3) – розважальний атракціон з екшеном, спецефектами, без AC/DC. Знову надмірна драматичність Тоні Старку не йде. Цього разу герой півфільма проявляє посттравматичний синдром, страх перед ворогами, а потім без залізного костюму перемагає суперників, або управляючи роботизованою бронею на відстані. Чудові актори Гай Пірс, Бен Кінгслі, Гвінет Пелтроу переграють кожного разу, втілюючи стереотипних, коміксових персонажів на екрані.

Сюжет наповнений лишніми деталями, головний герой повторює багато моментів з попередніх частин. Операторська робота нормальна, музика непогана, саундтрек не надто хороший. Не в хорошому сенсі, виглядала сміхотворною техніка винахідника Тоні Старка. В першій частині він геніальний марвелівський Іллон Маск. В другій – всемогутній, непереможний герой в роботизованому костюмі. «Залізна людина 3» (Irom Man 3) демонструє нам несправні гаджети, броню, аксесуари.

Деякі критики оцінили цей фільм, сказали, що він кращий за «Залізна людина 2» (Iron Man 2). Спроба оновити характер Тоні Старка, показати його смертність не працює. Супергерой виглядає слабаком, який перетворюється в Джеймса Бонда, через дивний сценарій. Невдалими є злодії цього кіно. Деякі з них стереотипні, ображені психопати, а найголовнішого не розкривають до кінця, роблять посмішищем, хоч такий поворот не випливав з  попередніх подій.

Найкращим в трилогію про Залізну Людину виявилася перша частина. Залізна людина 2» (Iron Man 2) – це невдала спроба детальніше показати життя Тоні Старка під рок музику. Третя є розважальним атракціоном, тут непогані спецефекти, все інше не надто захоплює. Існують кращі екранізації коміксів, а  оновлення від Шейна Блека не можна назвати хорошим. Залізна людина 3» (Iron Man 3) – це ще один сіквел у кіновсесвіті «Марвел».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.