Фільм The Philosophers «Філософи»

Художній фільм The Philosophers «Філософи» – це витвір від кінорежисера Джона Хаддлеса. В ньому не має філософії, захопливості, цікавості.  Російський переклад «Філософи. Урок на виживання» більше відповідальний змісту цьому кіно. Його потрібно було назвати, «Студенти. Псевдофілософи, які вижили в апокаліпсисі». Для тих хто трохи знайомий, або навіть захоплюється філософією – це творіння режисера принижує філософів, студентів, аспірантів навчаються на спеціальності «філософія», або людей, які читали філософські праці.

Ні викладач, ні його учні не володіють поняттями, крім «уявного експерименту» і слова «логіка», не здатні до створення своїх концепцій. Вони весь час тільки знаходять відповіді на питання, що зробити, щоб вижити, продовжити рід, перечекати наслідки глобальної катастрофи в бункері. Насправді фільм не про філософію, він про виживання в апокаліпсисі.

 

Актори грають погано, режисер швидше за все хотів зняти таке кіно, яке покаже людям мислення філософів, але сам він знайомий з  філософією за цитатами з інтернету, або дуже коротким оглядом вікіпедії. Цікаво, що майбутні філософи вчаться тільки за підручниками, а свої висновки роблять на основі фільмів про виживання. Кіно не справляється з психологічною напруженістю, все репліки акторів награні, в них не віриш, а дії з словами необдумані.

Хто хоче дивитися фільми про виживання, де можна стежити за цікавим сюжетом, роздумами, вчинками персонажів в складних ситуаціях, наближених до реальності краще подивіться: «Куб», «Мисливці за розумом», «Повелитель мух», «Королівська битва», «Життя Пі ». Звичайно художній фільм «Філософи» можна переглянути, щоб витратити час, або порівняти цей `шматок плівки з хорошим кіно.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Давид

    Кино полное говно.

    Відповіcти
  2. Ірина

    Чесно сказати фільм на 6. Хоча для одного разу можна подивитися і по тратити на нього 2 години свого життя 🙂

    Відповіcти