Фільм «Форма води» (The Shape of Water) 2018

Фільм «Форма води» (The Shape of Water) – це унікальне кіно від режисера Гільєрмо дель Торо про любов німої прибиральниці та невідомої розумної істоти, яка схожа на «іхтіандра» (людину-амфібію). Незважаючи на опис, перед нами буде розвиватися лірична історія двох самотніх героїв в казковій формі. Художня стрічка отримала численні нагороди, включаючи оскар за кращий художній фільм 2017 року.

Деяким глядачам кіно не сподобалось, адже їм головний персонаж нагадував рептилію. Стосунки людини і плазуна ними сприймалися як огидлива потворність. Насправді «чудовисько» не є нижчою формою існування,  навпаки воно – розумна істота, що відсилає нас до казки «Красуня і чудовисько».

В «Формі води» хороша акторська гра. Прибиральниця та «іхтіандр» не здатні говорити, вони спілкуються завдяки мови жестів для глухонімих. Перевтілилися в цих героїв Даг Джонс і Салі Хокінс. Не одною драматичністю відрізняється цей фільм, в ньому трапляються жарти, комедійні елементи, радість.

Кіно наповнене чарівною музикою від композитора Александра Деспла. Сценарій написав не тільки режисер Гільєрмо дель Торо, йому допомагала Ванесса Тейлор. Прекрасна операторська робота Дана Лаустсена допомагає глядачам зануритися в світ «Форми води».

Головний злодій виглядає неприємним стереотипним психопатом, який успішний, але разом з тим – корисливий, механічний, суцільний расист. Його зіграв чудовий актор Майкл Шеннон. З своїми ролями справилися всі добре. Німа прибиральниця розкривається, як оригінальна жінка, з власними інтересами, співчуттям, прагненням до краси.

Дивлячись за нелегким життям головних героїв, яких не розуміють, ми щиро співчуваємо їхнім долям. Режисеру вдалося красиво показати зустріч і любов двох неповторних диваків. Таку «Красуню і чудовисько» міг зняти тільки Гільєрмо дель Торо, його уява та унікальне сприйняття світу здатне створити історію про стосунки незвичної пари. Занурюйтеся в чаруючий світ «Форми води» і спостерігайте за прекрасно знятим фільмом.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Tanya

    Не захопив цей фільм. Банальний та наївний. Якщо не хочете потратити свій час дарма то гляньте щось цікавіше.

    Відповіcти