Другий сезон серіалу «Справжній детектив» (True detective)

В 2015 році вийшов другий сезон серіалу «Справжній детектив» (True detective). На цей раз, ми отримали просту, реалістична історія без містики від Ніка Піццолато і Скотта Лассера. Нам розповідають про детективів, поліцію, гангстерів, політиків. Головні персонажі добре прописані. Чудова акторська гра, навіть не зовсім хороші, як Тейлор Кітч і Вінс Вон розкрили свій потенціал. Безумовно неперевершені ролі в Рейчел Макадамс і Коліна Фарела.

Саундтрек – дивовижний, особливо мелодія Леонарда Коена “Nevermind”. Зачаровує прекрасний голос співачки Лєри Лінн в піснях «The Only Thing Worth Fighting For», «My Least Favorite Life». Операторська робота Найджела Блека надає певної таємничості в простій і печальній історії. Найсильнішою стороною другого сезону серіалу «Справжній детектив» є драма  життя головних героїв: Френка, Рея, Антігони. Персонажі не завжди роблять «правильні вчинки», вони постійно ведуть боротьбу з своїми слабкостями і пороками.

Дивлячись перші серії несподівано зауважуєте, що трапилось, що за персонажі та для чого це все. Поступово нас ведуть запутаними шляхами. Врешті решт корупція, яка невіддільна від влади реалізовує себе в насиллі. Кожна людина в другому сезоні винна, але в героїв з’являється шанс виправитись. Хоч починається серіал повільно, в останніх двох серіях він розкривається в всій красі, персонажі реалізують свої справжні цінності й бажання.

Повільне розгортання історії, навіть місцями нудне, дозволило деяким критикам звинуватити сценаристів проекту надмірній надуманості, не про робленості. Зауваження не зовсім справедливі. Переглядаючи серії, видно старанність Ніка Піццолато і Скотта Лассера.

Вас чекає драйвовий екшн, його мало, але він втілений вдало. Складні рішення в проблематичних ситуаціях характеризуються нелегким вибором. Роздуми над долями  Френка, Антігони, Рея, Пола Вудро наповнені трагічністю. Кожний сюжетний поворот поєднується в фіналі, який міг трапитись в будь-якій країні. Самотність, відчай, смерть концентрується в цій драматичній життєвій історії. Вісім серій другого сезону серіалу «Справжній детектив» утворюють цілісний твір, який не потребує  безкінечних продовжень чи франшиз!

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Fyyz

    Серіал бомба. Найкращий серіал ХХІ століття. Всім рекомендую.

    Відповіcти
  2. Ольга

    Перший сезон просто класний і актори зіграли просто супер. Другий сезон відверто слабший і актори гірше грають, але всеодно варто дивитися два сезони

    Відповіcти