Другий сезон серіалу «Справжній детектив» (True detective)

Другий сезон серіалу «Справжній детектив» (True detective)

В 2015 році вийшов другий сезон серіалу «Справжній детектив» (True detective). На цей раз, ми отримали просту, реалістична історія без містики від Ніка Піццолато і Скотта Лассера. Нам розповідають про детективів, поліцію, гангстерів, політиків. Головні персонажі добре прописані. Чудова акторська гра, навіть не зовсім хороші, як Тейлор Кітч і Вінс Вон розкрили свій потенціал. Безумовно неперевершені ролі в Рейчел Макадамс і Коліна Фарела.

Саундтрек – дивовижний, особливо мелодія Леонарда Коена “Nevermind”. Зачаровує прекрасний голос співачки Лєри Лінн в піснях «The Only Thing Worth Fighting For», «My Least Favorite Life». Операторська робота Найджела Блека надає певної таємничості в простій і печальній історії. Найсильнішою стороною другого сезону серіалу «Справжній детектив» є драма  життя головних героїв: Френка, Рея, Антігони. Персонажі не завжди роблять «правильні вчинки», вони постійно ведуть боротьбу з своїми слабкостями і пороками.

img-1

Дивлячись перші серії несподівано зауважуєте, що трапилось, що за персонажі та для чого це все. Поступово нас ведуть запутаними шляхами. Врешті решт корупція, яка невіддільна від влади реалізовує себе в насиллі. Кожна людина в другому сезоні винна, але в героїв з’являється шанс виправитись. Хоч починається серіал повільно, в останніх двох серіях він розкривається в всій красі, персонажі реалізують свої справжні цінності й бажання.

Повільне розгортання історії, навіть місцями нудне, дозволило деяким критикам звинуватити сценаристів проекту надмірній надуманості, не про робленості. Зауваження не зовсім справедливі. Переглядаючи серії, видно старанність Ніка Піццолато і Скотта Лассера.

Вас чекає драйвовий екшн, його мало, але він втілений вдало. Складні рішення в проблематичних ситуаціях характеризуються нелегким вибором. Роздуми над долями  Френка, Антігони, Рея, Пола Вудро наповнені трагічністю. Кожний сюжетний поворот поєднується в фіналі, який міг трапитись в будь-якій країні. Самотність, відчай, смерть концентрується в цій драматичній життєвій історії. Вісім серій другого сезону серіалу «Справжній детектив» утворюють цілісний твір, який не потребує  безкінечних продовжень чи франшиз!

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. img-3
  Fyyz

  Серіал бомба. Найкращий серіал ХХІ століття. Всім рекомендую.

  Відповіcти
 2. img-4
  Ольга

  Перший сезон просто класний і актори зіграли просто супер. Другий сезон відверто слабший і актори гірше грають, але всеодно варто дивитися два сезони

  Відповіcти