Держдепартамент США заперечив дефініцію поняття «аборт» як «право людини»

Майк Козак – очільний представництва зовнішньополітичного відомства у США під час річного звіту, що стосується компетенції реалізації прав та свобод людини в усьому світі заперечив штучне переривання вагітності як один з проявів демократичних свобод. У своїй доповіді в американському Центрі сім’ї і прав людини Майкл Козак зауважив, що в обсяг  юридичних дефініцій поняття «права людини» не стосуватиметься аборту у будь якій формі, оскільки це явище є деструктивним чинником, а також девіантною поведінкою, яка суперечить фундаментальним підвалинам американської історії та світогляду.

У Держдепартаменті прийняли до уваги скасування термінологічного апарату «репродуктивні права» введені в законодавче положення екс-президентом США Бараком Обамою. На думку Майка Козака, скасування «репродуктивних прав» не стане політичним лобі, що виллється у протистоянні з ліберальною гуманітарною політикою адміністрації Обами. Такі кроки є необхідними задля побудови ідейного ціннісного запобіжника, що стане запорукою міцної американської держави. З точки зори риторики, що стосується проблеми абортів, у держдепартаменті запевняють, що християнські цінності заклали основу для американської системи цінностей.

В той же час опоненти адміністрації президента Дональда Трампа підійшли до питання репродукції з критичною оцінкою і надали упереджувального відтінку подібним явищам. Нагадаємо, що завдяки позиції гуманітарної політики президента США, уряд держави відмовився від фінансування з держбюджету проекти, що займаються пропагандою абортів.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.