Державна політика на Філіпінах сприяє поширенню християнства в країні

За повідомленням інформаційного порталу «The Christian Post» християнство усе більше проникає в сфери побутового життя країни. Про це переконують чимала кількість місіонерів та благодійних організацій, що працюють там. Усе почалось з президентської кампанії Родріго Дутерте в боротьбі зі збутом наркотичних речовин.  А враховуючи велику кількість громадян, що зловживали наркотиками, змушені були звертатись до християнських наркологічних центрів за реабілітацією.

Як повідомляє інформаційний портал «InVictory», з  моменту політичної боротьби проти наркоторгівлі на початку  липня 2016 року, політика президента Дутерте стала причиною  12 000 смертей. Усьому вина зберігання, продаж та зловживання наркотиками.

Філіпінські правоохоронні органи стверджують, що за 16 місяців, поліція знешкодила близько 3 967 осіб. А  уряд опублікував дані ще 2 290 осіб, яких було вбито в результаті злочинів, пов’язаних з обігом наркотиків
Щоб не стати жертвою поліцейських,  сотні тисяч наркоманів і наркодилерів здалися в християнські реабілітаційні центри. Оскільки такі центри переповнені, реабілітаційні програми християнських служінь отримали можливість допомогти і розширити свою діяльність, заявили в «Christian Aid Mission».

Як інформує вищезгадане агентство, це чудова нагода  навчати та проповідувати Євангеліє в контексті соціальної  програми реабілітації наркозалежних.

Жорстока боротьба з тіньовою економікою президента Дуерте склала амбівалентну позицію серед громадян. Негативні кроки, що звершує філіппінський президент в боротьбі з наркообігом – заклики до фізичного знищення.  Така сумнівна боротьба закликає до цільового раціонального використання коштів в бюджеті країни і запобігання корупції.

В одній із промов президент закликав видавати органам державних служб покупців та торгівців наркотиками.

«Будь ласка, не соромтесь телефонувати нам, поліції або робіть  це самі, якщо у вас є зброя… у вас є моя підтримка», – сказав Родріго Дуерте з посилання на новинний ресурс «InVictory».

Нагадаємо, що Філіппіни – країна, де більшість населення за конфесійною ідентичністю належить до римо-католицької Церкви. Незважаючи на відкриту і розширену соціальну програму місцевих парафій, церква не схвалює методи президента Дутерте в боротьбі з епідемією наркотиків.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.