Британська телерадіокомпанія BBC підготує цикл християнських програм з нагоди Великодня

Цикл програм присвячених пасхальній тематиці готує до ефіру відома британська мережа телерадіокомунікацій компанія ВВС, з нагоди великого християнського свята. Як повідомляє офіційний портал компанії, окрім трансляції традиційної меси в одному з приходів Англіканських церков, напередодні Великодня планується трансляція телефільму з трьох частин за назвою «Паломництво: дорога в Сантьяго».

Ідея продюсерського товариства та команди менеджерів BBC згадати в телевізійних ефірах християнську традицію Англії стало не випадковим явищем. Насамперед, це пов’язано з відповіддю на постійну критику в адресу продюсерського центру телеканалу за відмову від християнського контенту на користь інших релігій, наприклад ісламу чи буддизму.

Як вдало підкреслює Christian Today,  ще минулого 2017 року дирекція BBC планувала розширити релігійний сегмент в ефірному часі каналу апелюючи до потреб віруючих, чимало з яких переглядають програми BBC. Для досконалої реалізації обіцяного, планувалось поставити відповідального редактора, що стане компетентним у галузі релігієзнавства.

Нагадаємо, що трилогія фільму «Паломництво: дорога в Сантьяго», транслюватиметься на BBC починаючи з п’ятниці. Кінострічка синтезуватиме в собі пригодницький жанр спільно з теологічним сегментом.  На картину глядач зверне особливу увагу ще й тому, що відомі знаменитості репрезентуватимуть її. Акторський склад, який складе групу пілігримів із Се-Жан Пьют-де-Порт до Сантьяго-де-Компостелла стане англіканський служитель Кейт Боттл, британський комедіант Ед Бірн, виконавці-співаки Хезер Смол та Деббі Макгі, журналіст Рафаель Роу та телеведучий Джей Чалемерс.

Британське інформаційне агентство «The Guardian» повідомляє, що Роу під час тривалих зйомок фільму дізнався про віру більше і об’єктивніше , ніж за усе життя. Для журналіста Роу участь на знімальному майданчику сприяли справжньому відкриттю для себе духовних сенсів.

Під час святкування Великодня у неділю, BBC транслюватиме традиційну пасхальну месу; а справжній сюрприз підготувало BBC Radio 3  спільно з преподобним Річардом Коулсом про любов до класичної музики у програмі «Privat Passion».

Таким чином, християнський сегмент займатиме важливе положення в телебаченні Британії незважаючи на поліконфесійну складову держави.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Tailer

    Однозначно хороша новина, адже християнство яке занепало в Західній Європі по етапно відновлює свої позиції.

    Відповіcти