«Зоряні Війни: Пробудження сили» («Star Wars. Episode VII: The Force Awakens»)

«Зоряні Війни: Пробудження сили» («Star Wars. Episode VII: The Force Awakens») – це продовження і одночасно рімейк саги Джорджа Лукаса від Дже Джей Абрамса. Кіно не вийшло шедевром, але його можна назвати непоганим. Фільм вводить нових персонажів, показує старих героїв. Актори з оригінальної трилогії, яка завершилася в 1983 році, нажаль виконують епізодичні ролі. Тільки Харісону Форду дали більше часу, йому повага за травму в свої сімдесят три роки, видно, що людина відповідально ставиться до своєї роботи.

«Зоряні Війни: Пробудження сили» має достатньо мінусів: відсутність мелодій, які запам’ятовуються, немає роздумів про Силу і (вони тільки декілька разів згадуються), не показуються тренування лицарів джедаїв), взагалі не присутній майстер Йода, навіть в спогадах. Дратує «новий Дарт Вейдер» без маски, він схожий скоріше на  підлітка, ніж на безжального воїна.

Плюси: спецефекти, ті самі титри на початку з старою мелодією, пейзажі різних планет, чудова гра Ендрю Серкіса за 20 хв (персонаж Верховний лідер Сноук), непоганий гумор. Чудова виконанує свою роль нова актриса Дейзі Рідлі, її персонаж наділений величезною силою волею і вона не скиглить. Непогано демонструється «сучасний Дарт Вейдер» в масці, без неї він не виглядає грізно.

Ностальгічною вийшла сцена з Люком Скайвокером (втілення мудреця, який багато бачив і пережив), трагічний поворот в кінці. Оригінальним рішенням сценаристів, можна назвати сцени з контролем власних емоцій в самих екстремальних ситуаціях, а також вдалий гумор. Кіно, найбільше сподобається дитячій глядацькій аудиторії, підліткам. Фільм часто повторює самий оригінал 1977 року. «Зоряні війни: Пробудження Сили» – це  хороший фільм в своєму жанрі, який вийшов гіршим за всі частини старої трилогії.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.