«Залізна людина». Відповідальність за новітні технології

 

Головний персонаж Тонні Старк: геній, винахідник, душа компанії, світська людина, любитель випивки. Його в кіно добре грає актор Роберт Дауні-молодший. Нам показують історію становлення людини в залізному костюмі.

У минулому егоїст, але в зв’язку з екстремальними обставинами виправляється, зіпсований чоловік починає розуміти свою відповідальність за винаходи робототехніки і зброї. Протистоїть супергероєві антгоніст, який не хоче володіти світом, його мета привласнити гаджети Старка і отримати за них гроші. Головного лиходія  добре грає актор Джефф Бріджес.

Присутні в фільмі приваблива подружка і друг Залізної людини. Кіно тримається на непоганому драматизмі, візуальних ефектах, міцному саундтреку. Харизматичність Роберта Дауні-молодшого, чорний гумор, сатириричність, похмурість, всі ці якості роблять кіно однією з топових картин всесвіту «Марвел» на екрані. Ви побачите бій доброго супергероя проти жадібного антигероя. Також буде трішки коміксової логіки, майже нереальні винаходи, неможливі порятунки деяких персонажів.

У фільмі піднімаються проблеми: боротьби з тероризмом, довіри до військових і політиків, відповідальності за свої дії і людяності. Видно, що творці проекту орієнтувалися на фільм про «Бетмен: Початок Крістофера Нолана, але Джон Фавро знімав своє кіно. Перша «Залізна людина» виглядає як самостійний твір, майже без натяків на продовження і формування команди супергероїв.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.