«Залізна Людина 2» (Iron Man 2)

«Залізна Людина 2» (Iron Man 2) – це продовження пригод людини в залізному костюмі Тоні Старка. Кіно зняв режисер першої частини Джон Фавро в 2010 році. Фільм слабший за «Залізну Людину» (Iron Man). Зникла свіжість, серйозність, реалістичність. Нас чекають величезна кількість спецефектів, стереотипні злодії, лишні персонажі, набридаючий пафос. Сценарій був написаний Джастіном Теру, який не брав участі в першій частині, що одразу відчувається.

Назвати блокбастер надмірно поганим не хочеться. Це звичайний атракціон, зроблений для розваги глядача. В ньому не тільки присутні негативні моменти, трапляються позитивні елементи. Роберт Дауни-молодший грає вдало, додає персонажу Тоні Старку своєї  харизми, іронічності. Найкращим в «Залізна Людина 2» (Iron Man 2) назвемо саундтрек. Легендарний австралійський рок гурт AC/DC випустив до проекту Джона Фавро збірник своїх відомих пісень: «Highway to Hell» (1979 р.), «Thunderstruck» (1990 р.), «Rock ‘n’ Roll Damnation» (1978 р.), «Back in Black» (1980 р.) та ін.

В багато чому, Джон Фавро повторює сюжетні повороти першого кіно про Залізну Людину. Тоні Старк по задумі сценариста все більше відчуває відповідальність, але драма тут не діє. Серйозність перетворюється в непотрібний пафос, злодії множаться, як гриби після дощу. Мікі Рурк втілює на екрані персонаж росіянина Івана Ванко – виходить невдало. «Залізна Людина 2» наповнена звичним конфліктом США проти Росії, гріхами батьків, спокутую, хоч виглядає воно надто неправдоподібно.

Винахідник Тоні Старк може створить, що завгодно, синтезувати новий хімічний елемент, врятувати подружку, знищити всіх ворогів і залишитись майже неушкодженим. Співпереживати всемогутньому, багатому, геніальному інженеру, важко, його суперники, схожі на армію з комп’ютерної гри, тому перемогти їх легко. Фільм «Залізна людина 2» міг стати винятковим продовженням, яке було кращим за оригінал. Проект Джона Фавро є всього лише ще одним сіквелом в кіно всесвіті «Марвел». Без саундтреку, Роберта Дауні-молодщого – це звичайний розважальний атракціон, хоч, навіть з ними кіно не набагато краще.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.