Мусульманські вчені Єгипту опублікували фетву, що заборонятиме гру «Синій кит»

В Єгипті Ісламські вчені, що спеціалізуються на специфіці тлумачення Коранічних текстів, опублікували спеціальну фетву, що обґрунтовує доцільність заборони мережевої онлайн-гри суїцидального характеру «Синій кит». Документ, богословська юрисдикція якого запевняє мусульманське товариство і усіх небайдужих об’єктивно і уважно слідкувати за формою поведінки підліткової молоді.

Зважаючи на нестійкий психо-соматичний стан підлітків, а також підліткову вразливість до кризових ситуацій, єгипетські державні органи влади закликають до релігійного та юридичного табуювання гри у зв’язку з провокацією до самогубства. Таке явище критично оцінюється ісламськими теологами, оскільки лише Аллах є джерелом життя і усього сущого. Як зазначає мусульманський інформаційно-аналітичний ресурс «Islam today», у Єгипті з початку квітня 2018 року зареєстровано 2 прецеденти скоєного суїциду. Особи, що здійснили самогубство належали до груп смерті. В результаті проведення досудової експертизи, єгипетська поліція виявила причетність самогубців до гри «Синій кит».

Нагадаємо, що «Синій кит», як соціально-небезпечне та деструктивне явище поширювалось через російську соціальну мережу «ВКонтакте», яка нині під санкціями. У більшості держав світу, поширення, відтворення та передачу контактних даних необхідних для активації учасників гри через Інтернет є забороненим.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.