Євангелист Фабрісіо Альварадо може стати президентом Коста-Ріки

Передвиборча компанія у Коста-Ріці видкрила в історії Латинської Америки нового лідера, який має намір відродити духовну складову національної спадщини костариканців. Журналіст та євангельський проповідник Фабрісіо Альварадо здобув чесну перемогу на виборчому електораті першого туру президентських виборів, повідомляє «InVictory».

Для католицької держави, як стверджує християнський портал «InVictory», роль євангельського віруючого за переконанням не стане завадою, а лише доповненням та підтримкою традиційних форм суспільного розвитку держави. І хоча Альварадо отримав перемогу, відсоток голосів виявився недостатнім для того, щоб виявити справжнього переможця латиноамериканського політикуму. Нині йому належить пройти усі випробовування  другого туру з проурядовим кандидатом Карлосом Альварадо. Як наголошує «InVictory», «вперше в історії цієї країни євангельський християнин наблизився до того, щоб зайняти пост президента республіки».

До часу передвиборчої кампанії, Альварадо працював журналістом, редактором новин іспаномовної програми «Mundo Christiano» з березня 2009 року по вересень 2013 . В якості проповідника займав активну позицію щодо протидії абортам, захисту традиційних форм сім’ї. така позиція вилилась і у чітку політичну стратегію, про що свідчить його чотирирічний термін депутатського мандату Законодавчих зборів держави.

Одна з основних проблем, що на порядку денному висвітлюється в президентській програмі Альварадо – захист традиційних сімейних цінностей Коста-Ріки. На його тверде переконання, «сім’я в Коста-Ріці знаходиться на роздоріжжі. Нинішній уряд зрадило цінності своїх виборців. Він хоче нав’язати нам керівництво зі статевого виховання, яке пропагує гомосексуалізм і пробуджує інтерес до сексу серед наших дітей». Моделюючи конструктивну критику провладного курсу держави, на думку Альварадо, «нині діюча влада прагне змінити інститут сім’ї ..», стверджує кандидат у президенти Коста-Ріки з посиланням на інформаційний ресурс «Focus on the Family».
Нагадаємо, що другий тур виборів президента Коста-Ріки пройде в неділю, 1 квітня 2018 року.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.