Як з України добратися до острова Сардинія, а головне дешево та швидко ?

Острів Сардинія ( Автономний регіон Сардинія) який є частиною Італійської держави.

Острів Сардинія – це один з найпопулярніших європейських курортів. Відпочивають на Сардинії переважно німці, поляки, іспанці, французи, росіяни, бельгійці, діти та родичі українських заробітчан. Якщо подивитися тури на Сардинію з України то вони нереально дорогі, стартують пакети відпочинку на Сардинію на двох від 1900 євро, що є досить дорого для українців, коли в Єгипет, Туреччину, Грецію, Чорногорію можна за 900 євро на «ALL INCLUSIVE».

Все-таки Сардинія –  це прекрасний острів на якому необхідно побувати і там можна відпочити дешевше ніж в Греції чи Єгипті, в серії публікацій про Сардинію, я спробую вам розповісти, як недорого відпочити в Сардинії, розповім про самі круті курорти, цікаві місця, і про українську діаспору на острові, за неофіційними даними на острові Сардинія проживає та працює до 80 тисяч українців.

Отож, як добратися з України до острова Сардинія ? Можна з Києва літаком долетіти до Риму чи Мілану , і там з пересадкою до Кальярі столиці острова Сардинії, але такий переліт буде з довгою пересадкою, і головне туди і назад 450-600 євро погодьтеся це не дуже дешево! Ще один варіант подорожі  це їхати бусом . Буси на Сардинію ходять щотижня з мого рідного Млинова, Тернополя та Львова , вартість дороги туди і назад 200 євро, плюс квитки на корабель від Ліворно до Олбії орієнтовно туди і назад 100 євро, якщо сезон 200 євро.

Мінус такої подорожі, що ви їдете в бусі, який набитий передачами наших заробітчан та товарами, які шофери продають їм. Як правило, буси в поганому стані, немає телевізора, кондиціонера, а інколи і вікон. Ще один варіант це звісно автобуси, які ходять з Києва, через Львів, Рівне, Житомир, на яких можна доїхати до  Ліворно , і звідти  сісти на паром і доплисти до Олбії, але щоб попасти до Кальярі та лазурних берегів треба від Олбії подолати 400 км, а тут вже проблема, що це довго, і якщо в перший раз  то на острові дуже важко знайти транспорт, плюс сардинці погано знають англійську мову, якщо ви вільно володієте італійською тоді без проблем.

Найбільш оптимальний варіант потрапити на острів Сардинія, це купити квиток на літак компанії  Ryan Air від Варшави чи Кракова до Кальярі,але не поспішайте радіти, що квиток буде дуже дешевим.  Квитки Ryan Air з Варшави та Кракова з травня по серпень коштують туди і назад 180-200  євро, але можна купити раніше та заощадити 60 євро, якщо за півроку замовити. Добре їхати у вересні, тоді квитки туди і назад коштують 80 -130 євро.

З України до Кракова чи Варшави особливих проблем добратися немає, ходять автобуси, поїзди, але саме найкраще це «bla bla car». Наприклад з Рівного чи Луцька до Варшави «bla bla car». можна заїхати за 400 грн, але як правило, водії до аеропорту Модлін у Варшаві накидають 200 грн.  Також нещодавно  на український авіаринок  зайшла італійська авіакомпанія Ernest Airlines, яка обіцяє з наступного літа літати зі Львова до Кальярі . Вартість квитка туди і назад буде коштувати 110-200  євро, що є напевно самим оптимальний варіантом для українських мандрівників.

Я в цій публікації назвав самі оптимальні варіанти мандрівки на острів Сардинія з України, але якщо ви знаєте кращі можливості та дешевшу можливість як туди попасти пишіть в коментарях.

Ігор Дмитрук

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.