«Вуличний кіт на ім’я Боб» (A Street Cat Named Bob)

«Вуличний кіт на ім’я Боб» (A Street Cat Named Bob) – це просте, надихаюче і душевне кіно про дружбу кота і людини. Фільм є екранізацією однойменної книги Джеймса Боуена, написаної по мотивах його реальної життєвої історії. Зняв проект британський режисер Роджер Споттісвуд. Нам розповідають про вуличного музиканта і наркомана, якого врятував розумний кіт, покращивши існування чоловіка.

Кіно показує молоду людину, вона майже опустилася на саме дно, тільки кіт Боб врятував її. Він став для Джеймса справжнім другом, причиною змінити себе, покінчити з наркотиками. «Вуличний кіт на ім’я Боб» (A Street Cat Named Bob) дійсно надихаючий фільм, наповнений оптимізмом і добротою. В ролі кота знявся реальний Боб, який допоміг Джеймсу Боуену позбутися самотності, жалюгідності, страху смерті.

Актори зіграли добре. Вони гарно втілили своїх персонажів на екрані. Люк Тредвей, Рута Гедмінтас, Джоан Фроггат, Ентоні Хед проявля.ть і комедійну, і драматичну гру. В цьому, глядачі будуть співпереживати за героїв, доля нещасного музиканта нас хвилюватиме, ми будемо чекати, коли він зміниться і перестане псувати собі життя.

Через свою простоту, «Вуличний кіт на ім’я Боб» (A Street Cat Named Bob) отримав мало схвалення від критиків. Сюжет кіно надто передбачуваний, трішки довгий, нагадує різдвяні драматичні комедії. В фільмі Роджера Споттісвуда цікава операторська робота Пітера Вансторфа. Нам демонструють сприйняття світу кота паралельно з людським баченням.

Кіно буде актуальним для сучасних глядачів. Музикант Джеймс Боуен прославився тим, що його і кота знімали випадкові перехожі, а потім викладали ролики в ютуб. Так вони стали зірками інтернету. Згодом, коли друзів почали впізнавати, вони заключили контракт на написання книг. В світ вийшло 8 книг про кота і музиканта. Джеймс Боуен ніколи не називав себе хазяїном котика – тільки партнером, другом.

Дивлячись фільм – одразу помічаєш розум Боба, адже оригінальний кіт грає самого себе, хоч його замінювали дублери: Оскар, Букер, Джаффа, Лео, Ріккі, Трейсі. Насправді ця проста історія є унікальною. Маленьке, розумне створіння допомогло наркоману зав’язати з героїном і метадоном.  Джеймс називає до цих пір Боба справжньою причиною для пробудження кожного ранку, вважає, що котик більше просив допомоги, ніж тіло саморуйнування. Саме кіт став смислом життя для молодого чоловіка і допоміг йому досягнути успіху.

Фільм «Вуличний кіт на ім’я Боб» (A Street Cat Named Bob) надихає на добрі вчинки. Спостерігаючи за життям колишнього наркомана, виникає віра в те, що кожна людина здатна подолати власну депресію, наркотичну залежність, відчай. Незрозуміло чому більшість критиків обійшло стороною це простеньке кіно. Рекомендуємо всім переглянути добре кіно про кота і людину, які допомогли один одному вижити, вдосконалитися, стати успішними.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Льоша

  Цікаве кіно , яке дає надію думати , що людина може змінитись. Сумніваюсь, що таке можливо але всяке може бути.

  Відповіcти
 2. Альона

  Хороший фільм, котик став другом наркомана і витягнув його з того світу. Якби ще в реальному житті так було(

  Відповіcти
  1. Цинік

   це, власне фільм на реальних подіях xD

   Відповіcти