«Валеріан та місто тисячі планет» (Valerian and the City of a Thousand Planets) 2017

«Валеріан та місто тисячі планет» (Valerian and the City of a Thousand Planets) – це погане кіно, яке вийшло на великі екрани в 2017 році. Найгірший фільм від Люка Бессона. Цей французький режисер відомий своїми хорошими роботами: «Підземка» (Subway) 1985, «Леон» (Leon) 1994 року, «П’ятий елемент» (The Fifth Element) 1997 та ін. «Валеріан та місто тисячі планет» є екранізацією однойменного коміксу, який друкувався з 1960-х.

Єдине, що хороше в цьому кіно – це лише початкові 15 хвилин. В цей період використовується безсмертна пісня Девіда Боуі «Space Oddity», показується створення орбітальної станції «Альфа» і зустріч людей з інопланетними цивілізаціями. Все! Далі повний провал! Актори грати не стараються, сценарій надто примітивний. Візуальне оформлення непогане, але ми бачили кращі світи на різноманітних планетах.

Тільки можемо похвалити оператора Тьєррі Арбогастра. Головна актриса Клара Делевінь просто демонструє, що вона гарна, але не здатна створити комічні чи драматичні елементи. Хороший молодий актор Дейн Де Ганн відчуває себе не на своєму місці. Краще подивитися «П’ятий елемент», ніж витрачати час на перегляд відверто поганого продукту.

Іронія в тому, що екранізацію Валеріана Люк Бессон планував ще в 90-ті роки. Режисер чекав, коли спецефекти досягнуть певного рівня. Що ж ми отримали? Звичайну фантастику, без хорошого екшену, роздумів, з нецікавим сюжетом і лінивою грою акторів. Люк Бессон декілька разів переписував сценарій. Він рівнявся на «Аватар» (Avatar) 2009-го року від Джеймса Камерона. Навіть поганий «Чужий: Заповіт» (Alien: Covenant) Рідлі Скотта виглядає краще через візуальне оформлення за амбіційний проект французького режисера. Не рекомендуємо нікому дивитися «Валеріан та місто тисячі планет».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.