В Україні не замінюватимуть електронний ID паспорт через релігійні переконання

Нещодавно український Верховний суд у кадровому складі колегії суддів вніс законодавчу заборону щодо відмови від електронного ID паспортного документу за релігійними переконаннями громадянина України. За повідомленнями офіційного порталу прес-служби судової палати, альтернатива заміни цифрового носія ідентифікації особи громадянина України на звичайний паспортний документ паперового фізичного носія у форматі книжки не розглядатиметься. Таке остаточне рішення в якості юридичного прецеденту затвердили 26 березня 2018 року Касаційним адміністративним судом Верховної судової палати.

Як повідомляє інформаційний медіа ресурс «korespondent.net», прецедентом для остаточного рішення стало звернення до суду 30 листопада 2017 року громадянки України Наталки Дягтерь, жительки Житомирської області з проханням зобов’язати Державну міграційну службу України виготовити паспорт книжкового формату замість запропонованого ID, посилаючись на релігійні переконання громадянки. При чому українські новинні медіа ресурси не інформують про зміст самих переконань, які можуть стати завадою для отримання ID-документу. Позивач переконує, що паспорт громадянина України, який свідчить про ідентифікацію особи може бути виготовленим у вигляді пластикової ID-картки лише за бажанням. З точки зору пані Дягтерь випливає, що Державна міграційна служба не має жодного права зобов’язати громадян отримувати паспорти нового зразка.

Враховуючи складність ситуації, що виникла починаючи з 15 лютого 2018 року, Верховний Суд України відкрив юридичний прецедент, оскільки отримав відповідь від Житомирського окружного адмінсуду щодо легітимності відмови від безконтактного носія інформації зі збереженням персональних даних.

Остаточним рішенням Верховного Суду стала відмова в задоволенні позову громадянки України і прийняте рішення розглядатиметься як зразок у аналогічних справах. Зважаючи на тенденції неконтрольованого міграційного перебігу, міжнародної злочинності, а також можливості швидкими оперуваннями даних, релігійні переконання громадян не враховуватимуться.

Нагадаємо, що станом на 1 січня 2018 року, як повідомляє «korespondent.net», 101521 громадян України отримали паспорти нового зразка.

Увесь острах перед новими цивільними документами пов’язано з релігійними апокаліптичними уявленнями щодо вмісту в безконтактному носії інформації зашифрованого диявольського числа «666» з метою тотального контролю над особою, що символізує владу антихриста. Яким чином ID документ складається із вмісту апокаліптичного числа залишається невідомим. В свою чергу Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій не має жодної постанови, яка б виробила чітку конструктивну позицію з питання негативного впливу на духовне життя віруючого електронного носія паспортних даних.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.