В Росії утворилось псевдорелігійне об’єднання «Всесвітня церква футболу»

У четвер, 21 лютого 2018 року в Росії в день відкриття футбольного матчу між «Зенітом» та  шотландською командою «Селтіком почне діяти нова псевдорелігійна спільнота  – «Всесвітня церква футболу», повідомляє «Інтерфакс-релігія» з посиланням на російську редакцію порталу «Credo.ru».

Міністерство юстиції Російської Федерації не спростовує можливість офіційної реєстрації нового релігійного товариства. Головним божеством, до якого апелюватимуть віряни- футбол. Йому будуть оспівувати гімни, молитви та звершувати акт поклоніння. Наразі церква найактивніше себе проявляє під час проведення футбольних матчів, а також на сторінках соціальних мереж.

«Всесвітня церква футболу» дозволяє відправляти «релігійні обряди» не тільки на стадіонах, а й вдома біля телевізора, а також в питних закладах. «Віряни» такої церковної спільноти не мають систематизованого богослів’я, і дотримують демократичного принципу у підходах як щодо вірувань, так щодо організації проведення служб. Кожен сповідує і проводить культову практику як завгодно – головне, щоб ініціативу підтримала місцева більшість.

Генеральною канцелярією церкви, свого роду єпископатом стане Санкт- Петербург.

«Байдужість до масштабу піднімає футбол над світом – як бога. Поклонятися йому можуть всі, хто хоче, а хочуть всі, хто може. По суті, футбол – єдина світова релігія, якій всіх вдалося перетворити на свою віру”, – йдеться на одній з сторінок групи в соціальних мережах з посиланням «Комсомольську правду».

Так, один з «батьків церкви» планує поспілкуватися з пресою в барі, а з «вірянами» має намір зустрітися перед грою вже на самому стадіоні «Санкт-Петербург!», повідомляє видання.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.