У Римі нагадають про християнське мучеництво за віру

Увечері 24 лютого в італійській столиці, у місті заснованому на семи пагорбах Римі, стіни Колізею будуть освітлювати червоні прожектори, що символізуватимуть нагадування про переслідування християн на Близькому Сході, повідомляє інформаційний медіа ресурс «InVictory».

Згідно з задумом організаторів акції, до якої причетна міжнародна католицька благодійна організація «Допомога Церкві в потребі» (Aid to the Church in Need, ACN), червоний колір покликаний символізувати кров християн, які постраждали від рук релігійних фундаменталістів та бойовиків, сказано в інформагенстві «Catholic News Agency».

В цей же день аналогічні акції відбудуться в Сирії та Іраку: в Алеппо буде висвітлений маронітський собор святого Іллі, а в Мосулі – католицька церква святого Павла, де 24 грудня 2017 пройшла перша меса після звільнення міста від бойовиків Даіши.

Подібного роду акції ACN проводить не вперше. У листопаді минулого року в Великобританії в рамках кампанії підтримки переслідуваних християн Близького Сходу червоним кольором висвітлили будівлю парламенту в Лондоні і ще близько десятка найбільших соборів по всій країні. Тоді ж забарвилися в червоний колір базиліка Святого Серця в Парижі і кафедральний собор Маніли (Філіппіни).

Директор ACN Алессандро Монтедуро, на зустрічі з журналістами розповів, що освітлення Колізею буде присвячено двом знаковим постатям: «Це Асія Бібі, пакистанська християнка, засуджена до смертної кари… і Ребекка, молода жінка, яку викрали [бойовики] Боко Харам разом зі своїми двома дітьми, коли та була вагітна третьою дитиною», повідомляє «InVictory».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.