У Франції католицький благодійний фонд благає принца Саудівської Аравії відкрити першу церкву в країні

Нещодавно у французькій столиці  католицький благодійний фонд «Œuvre d’Orient», що функціонує в країні за підтримки постійних інвесторів та меценатів від імені Паскаля Гольніша звернувся з прохання до Мухаммеда бін Салмана щодо будівництва християнської церкви у Саудівській Аравії. Як зазначає інформаційне агентство «Благовест.инфо», такий прецедент став знаковою подією в житті французького соціуму і католицького духовенства у зв’язку з візитом спадкового принца королівського престолу Саудівської Аравії до Франції.

Паскаль Гольніш запевняє, що християни в Саудівській Аравії становлять друге після офіційного мусульманського віросповідання і складають цифру 2 мільйони осіб; щоправда найбільшу частку християнського населення країни Аравійського півострова складають співпрацівники посольств та соціогуманітарних міжнародних місій.

Вищезгаданий благодійний католицький Фонд, головним координатором якого є Паскаль Голніша ґенеза якого бере свій початок ще  у XIX столітті з метою допомоги християнам Близького і Середнього Сходу.

Окрім  особистої пропозиції Мухаммеду бін Салману, вагоме місце відведено проханню в контексті дипломатичних переговорів з саудівським лідером «підняти питання про свободу культу відповідно до норм Об’єднаних Націй».

У фонді також нагадали, що Саудівська Аравія є членом Ради ООН з прав людини. Як інформує медіа ресурс «Благовест-инфо», кореспондент cath.ch здійснивши запит щодо результативності проробленої комунікативної роботи у «Œuvre d’Orient», зауважили, що наразі  усі наслідки звернення координаторів фонду до французької влади нині залишаються невідомі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.