У Facebook заблокували доступ до акаунту, що виступає проти абортів

Нещодавно користувачі найпопулярнішої у світі соціальної мережі комунікації та зв’язку Facebook звернули увагу на заблоковану сторінку однієї з популярних релігійних християнських акаунтів. За попередньою інформацією, основною причиною блокування сторінки стало порушення правил користування соцмережею в політиці використання даних, у яких учасники та організатори спільноти виступали проти абортів та критично оцінювали діяльність ЛГБТ.

 

Як зазначає The Christian Post, акаунт міжконфесійного християнського товариства «Воїни Христа», що налічує понад 225 тис послідовників піддався тиску та санкціям дітищем Цукерберга. На думку адміністрації Facebook тематика здатна створювати прецедент для конфліктної ситуації, цькуванню співрозмовника з відмінною позицією, а також розпалюванню ненависті на базі світоглядних переконань.

Координатор міжконфесійного Інтернет-товариства пастор Річі Пенкоскі зазначає, що публікації, які критично ставляться до ЛГБТ та абортів не є найпоширенішим явищем у груп. Проте, контент регулярно відстежують активісти та прихильники ЛГБТ у Facebook, і тим самим неодноразово подавали скарги.

Пастор Пенкоскі стверджує, що використовувати у статтях та публікація термін «ЛГБТ» у довільній формі доволі ризиковано, оскільки контент відразу буде забороненим.

«Якщо ми наберемо ці чотири літери на нашій сторінці, вона буде видалена», каже Пенкоскі з посиланням на Christian Post. Проте це не змінює позицію товариства і усіх прихильників, адже захист традиційних християнських цінностей їх головна мета та стратегія.

Типово, що за словами лідера групи, такі вищезгадані санкції Facebook застосовує не вперше.  Сторінка вже блокувалась через спробу допомогти жінці, котра звернулась по допомогу через суїцидальні настрої.

Як зазначає інформаційне агентство cnl.news, редакційна колегія The Christian Post звернулась до управлінського корпусу Facebook з метою пояснити ситуацію. У відповідь в мережі повідомили про начеб то об’єктиві факти дискримінації окремих користувачів, що мали місце. Адміністрація соцмережі в контексті даної проблеми повідомила, що не терпить жодної дискримінації та переслідувань.

Нагадаємо, що політика користувачів Facebook містить інформацію про потенційне блокування акаунту за умов, якщо у форумах конкретних суджень та обговореннях дискримінуються користувачі на основі їх расової, етнічної, релігійної та гендерної ідентичності, а також сексуальної орієнтації.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.