«Трансформери: Останній лицар» (Transformers: The Last Knight) Довге відео з вибухами і роботами в 3D

Фільм Майкла Бея «Трансформери: Останній лицар» (Transformers: The Last Knight) – це п’яте продовження проекту з гігантськими роботами і людьми, які їм допомагають. Цей витвір наповнений тупістю через край, а також отримав низькі. Як кіно воно – надто жахливе, нудне, з примітивними діалогами.

Уважно спостерігаючи за режисерською роботою, можна прийти до висновку, що негативно сприймати цю баблодойку не правильно. Майкл Бей зробив не фільм, а всього лише набір сцен в 3D. «Трансформери: Останній лицар» не варто оцінювати як кіно, в ньому не слід шукати логіки і художньої цінності.

Дивлячись на проект про гігантських роботів, можна декілька разів позіхнути на сеансі. Жарти не надто хороші, примітивні. Туалетний гумор перемішується з плоским. Це 3D відео на 149 хвилин містить в собі людських акторів, які лишні  тут. Гра і дорослих, і дітей невдала, адже для чого старатися, якщо знімаєшся не в мистецтві, кіно, тільки в розширеному кліпі.

Майкл Бей прагне розважати людей, заробляти гроші, а називає він Трансформерів фільмом, тільки для реклами свого атракціона. В «Трансформери: Останній лицар» набір окремих сцен, який помилково називають сюжетом переповнений персонажами. Нам продемонструють мага Мерліна, Короля Артура, армію нацистів, сексуальну викладачку, вибухи, андроїда дворецького, який знає прийоми рукопашного бою, Стоунхедж, металевих богів в світі гігантських роботів.

Хитрий Майкл Бей покликав в цей атракціон людей різного віку і тварин. Ми побачимо собачку, яка хворіє епілепсією, великого актора Ентоні Хопкінса, підлітків, хорошого актора Марка Уолберга, Стенлі Туччі. Інколи може виникнути відчуття, що режисер приймає деякі речовини для натхнення. Глядачі дізнаються, що у всіх подіях в історії Землі були задіяні гігантські, інопланетні роботи, інформація про цих величезних Трансформерів приховувалася. «Трансформери: Останній лицар» не фільм – це 3D відео з спецефектами тривалістю в 149 хвилин для розваг і відволікання від серйозних проблем.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Валентин

    Фільм гівно і то рідке гівно. Нудно,тупо і не долуге. Скажем так не кіно а дурня не тратьте даже кіно

    Відповіcти
  2. Ігор

    Фільм не сподобався. Жалію, що потратив 85 гривень на квиток в кінотеатрі. Не рекомендую даже дивитися це так зване кіно. По тратите тільки свій час і по тріпаєте собі нерви.. Суцільний трьоп та ліпка сценаристів

    Відповіcти