Трансформери 4 (Transformers: Age of Extinction). Довгий кліп про вибухи і гігантських роботів

Трансформери 4 від Майкла Бея – це не фільм, скоріше розширений кліп про вибухи і гіганських роботів. Нудний екшн, хронометраж занадто довгий, незрозуміло що робиться на екрані, камера трясеться. Нам демонструється, напевно одні з найбільш безглуздих промов, а також недоречний пафос, серйозність. Про сюжет навіть згадувати не хочеться. Кіно не намагається дивувати, багато ляпів, штампів, підліткового гумору. Звичайно режисер не тільки показує спец ефекти, але й ​​сексуальних акторів

Чому люди йдуть на цю франшизу, чому несуть гроші? Гарна назва, «Епоха винищення». Але панове, навіть в цьому вас обманюють. В фільмі, а кіно є четвертою частиною, ми спостерігаємо за роботами динозаврами, (5 хвилин) трансформером самураєм. Називати кадри металевого хаосу художнім фільмом язик не повертається. Над сценарієм зовсім старалися, за боями дивитися нецікаво.

Інтелект інопланетних роботів з їх стратегією, швидше нагадують підлітків або ідіотів. Красуня як завжди безстрашна, бігає на підборах, може і в лабутенах, зовсім не боїться ні трансформерів, ні людей. У цій частині є сімейні цінності, механік батько, який може на рівних битися проти кращих секретних агентів і вбивць. Не дивіться це «творіння». Виберете будь-блокбастер, але не «Епоху винищення». Рекомендується переглянути четверту частину жадібного режисера на комп’ютері, тільки під час перемотування.

 

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.