«Термінатор 2» (Terminator 2: Judgment Day). Серйозний фантастичний бойовик і блокбастер

«Термінатор 2: Судний день» – це серйозний фантастичний бойовик і блокбастер від американського режисера Джеймса Кемерона.  Фільм є визнаним класичним твором в своєму жанрі (фантастика). Кіно, можна дивитися самостійно, хоч воно і створено як продовження першої частини «Термінатор» (1984 року). «Термінатор 2: Судний день» продовжує розповідати про боротьбу головної героїні Сари Коннор проти штучного інтелекту, який хоче знищити майбутню надію людства на спасіння.

Перед вами одна з кращих других частин в кінематографі. Якісних сіквелів дуже мало, назвемо такі: «Хрещений батько 2» (1974 р.), «Чужі» (1986 р.), «Божевільний Макс 2: Воїн дороги» (1981 р.), «Зоряні війни: Імперія завдає удар у відповідь» (1980 р.), «Назад в майбутнє 2» (1989 р.), «Смертельна зброя 2» (1989 р.), «Володар кілець: Дві башні» (2002 р.), «Перед заходом сонця» (2004 р.), «Вбити Білла 2» (2004), «Темний лицар» (2008 р.), «Той, хто біжить по лезу 2049» (2017 р.). «Термінатор 2» додає більше драматизму, людяності до історії про лідера повстання Джона Коннора.

Фільм по новому розкриває в кіно стосунки робота (перепрограмованого механічного вбивці) з людьми. Більшості глядачів цей продовження термінатора сподобається чудовими спец ефектами, відмінним саундтреком, хорошою операторською роботою, продуманим сюжетом. Режисер вміє показати не тільки масштабні руйнування міста, фрагмент апокаліпсису, але і переживання людей.

«Термінатор 2: Судний день» ставить багато питань. Теми цього бойовика не завжди розважальні. В фільмі герої замислюються над багатьма проблемами: ставлення «Homo sapiense» до техніки, відповідальність перед нащадками, загроза нової світової війни та ін. Майбутній лідер повстання росте  з першого погляду безпечним хлопчиком, якому все дозволяється. Згодом, ми дізнаємося про його нелегке життя, боротьбу матері проти суспільства, надмірний тягар перед цивілізацією (остання надія людства). Насправді Джон Коннор відчуває себе розгубленим, самотньою дитиною у відчаї.

Один робот хоче вбити сина Сари Конор, інший (його грає Арнольд Шварцнегер) замінює батько, стає авторитетом. Своїм прикладом, він відновлює довіру  в душі хлопчика і вчить його самопожертви. «Термінатор 2: Судний день» дійсно є одним з найкращих фантастичних фільмів, дуже якісним бойовиком. Незважаючи на оцінку критиками, тільки спецефектів в цьому кіно, звуку, монтажу, в нього цікавий сценарій, а режисер постарався зробити його не лише блокбастером, але й серйозним проектом, який налаштовує на роздуми про долю і вільний вибір.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.